Jump to content

(!) на таблото примигва


Recommended Posts

здравейте,

имате ли идея защо може да примигва тази лампа. прави го само когато мина през дупка - да не е да се е откачил датчика? къде се намира самия датчик на накладките, да проверя дали си стои добре на мястото?

Jordan

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,

И при мен така свети.

http://www.audibg.com/forum/viewtopic.php?...27f7144ba2927f2

Може би събота, ще ходим на майстор( може верно и да сменя накладките :schlaumeier: )

Ако разбера/разбереш от какво е поствай.

Абе днес в дъжда половината време не светеше....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е малка вероятността да е от датчик на накладките. Или нямаш масло или маслото е кофти или помпата не ти дава добро налягане!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да е и от хидравликата. Сипи масълце :schlaumeier:

ама нямам серво...

Много е малка вероятността да е от датчик на накладките. Или нямаш масло или маслото е кофти или помпата не ти дава добро налягане!!

на кое да сипя масло?

...

може ли просто в дупките да се разплискала в казанчето спирачната течност?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е малка вероятността да е от датчик на накладките. Или нямаш масло или маслото е кофти или помпата не ти дава добро налягане!!

За маслото има друга лампа - не е тая

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

>> може ли просто в дупките да се разплискала в казанчето спирачната течност?

мисля че да, ама трябва през много голяма дупка да си минал, или нивото на течността да е ниско. Провери при студен двигател какво е нивото на течността и долей ако трябва докато е по средата м/у мин и макс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе а да попитам за ниско ниво на антифриза свети ли некоя лампа

не

само за висока температура

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

>> може ли просто в дупките да се разплискала в казанчето спирачната течност?

мисля че да, ама трябва през много голяма дупка да си минал, или нивото на течността да е ниско. Провери при студен двигател какво е нивото на течността и долей ако трябва докато е по средата м/у мин и макс.

и каква е разликата студен - топъл :roll:

това да не ти е антифриз

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе а да попитам за ниско ниво на антифриза свети ли некоя лампа

не

само за висока температура

Напротив, свети лампата за висока температура

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

свети, или по-скоро мига в такт с тази за ниско ниво на спирачната течност, особено по завоите и при ускорение :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

>> и каква е разликата студен - топъл

>> това да не ти е антифриз

Опс! Извинявам се, грешно съм прочел че се пита за антифриз, а то било спирачна течност :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при удъра в дупка някъде сработва жица, поплавък или нещо друго- провери нивото на всички течности, както писаха колегите преди. на мен ми се появи подобен проблем с течността на спирачното казанче.

в тази връзка имате ли датчик на казанчето за водата на чистачките???? ниждал съм такова на калибра. моето ауди няма и вечно ми свършва водата точно в най неподходящия момент

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен лампата (!) е и за спирачките и за сервото, защото аз съм с комбинирана помпа!!! А ти щом нямаш серво най-удачното обяснение според мен е да е ниско нивото на спирачната течност и поплавъка да си играе на гоненица вътре :cry:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...