Jump to content

Всичко за вашите аудита:)


Recommended Posts

  • Отговори 3,3k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравей,

Стози стоп мога да ти го предложа с поръча за 1 ден на цена 70лв

 

Поздрави

Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

искам да попитам за цена на задни дискове , заден спирачен апарат ( ако го казвам правилно, все пак съм жена ) абс, разширително казанче и жило за ръчната ( и двете)  за ауди а3 97г. 1,6. 

нямам претенции дали нови или втора употреба ,стига вторите да са в добро състояние.

Благодаря .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега търся маслени задни амортисьори и буфери с прахоуловители за тях,марки и цени,А4 1,9тди авант предно,97г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

искам да попитам за цена на задни дискове , заден спирачен апарат ( ако го казвам правилно, все пак съм жена ) абс, разширително казанче и жило за ръчната ( и двете)  за ауди а3 97г. 1,6. 

нямам претенции дали нови или втора употреба ,стига вторите да са в добро състояние.

Благодаря .

Здравей,

За части по спирачната система не може и дума да става за втора употреба.Давам ти цена за нови:

Спирачни дискове 45лв двата

Спирачен апарат заден 120лв

Жило ръчна 25лв

Казанче оригинално за 39лв и китайско за 17лв

Поздрави и лек ден!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега търся маслени задни амортисьори и буфери с прахоуловители за тях,марки и цени,А4 1,9тди авант предно,97г.

 

Здравей колега,

Принципно те съветвам да се ползват газови амортесьори, особено щом колата е комби

Ето вариятните които мога да ти предложа

Bilstein газов (това е най-качественят вариянт) 110лв/бр

Kayaba газов 85лв/бр

Монро 70лв/бр

Поздрави и успешен ден!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако може и цена на комплект прахоловител+ударен тампон за един амортисьор,щото моите са се скъсали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравйте колеги искам да попитам дали ви се намира километраж за б4 2.3е и да попитам дали километража дали върви с чека и борд комп

Sent from my LG-E400 using Tapatalk 2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

 

Мога да ти го предложа на Пилкингтон това стъкло.Това е една от марките които правят стклата за първоначално вграждане в повечето автомобили.Цената която мога да ти дам за стъкло с сива лента и държач за огледалото е 185лв, а със зелена лента и държач е 200лв

 

Доставката ми е 1 работен ден, защото като цяло това не ми е основният бизнес и не държа налични, но поради тази злощастна градушка на доста хора свърших работа

Поздрави и приятна вечер!

Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега.

 

Искам да знам има ли някъкви комплекти ролки ремъци + водна помпа като пари колко са и също така относно носачите като пари колко са.

 

Ауди а4 2002г. 1.9 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

 

искам да попитам комплект носачи за ауди а4 б6 1,9 тди има ли налични и какви пари

 

Благодаря предварително!

Здравей,

носачи има хиляди вариянти от най-евтините които са по около 300лв, през добър вариянт за около 550-600, до вариянт най-високо качество на Lemforder или TRW но пък там вече цената става доста висока и донякъде неоправдана.В общи линии въпроса опуира до възможност от винансова гледна точка.Лично аз препоръчвам и основно давам на MOOG к-ти и хората са доста доволни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега! Нуждая се от ел. моторчето за прибиране на огледалото на Ауди А4 1,9 тди 96 kw 2001г. . Може и цялото огледало,няма значение дали е ляво или дясно, може и да е със счупен корпус! Ако имаш драсни някой ред и цена .Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега!Моля за малко инфо.Колата ми направи голяма мизерия.Откачи се обтегача на ролката и ангренажа прескои 5-6 зъба.Интересува ме цена на клапани,гарнитура за главата,ангренажен ремък + ролката и лосчето за обтягане + пружината с ябълката,коятто заклинва обтягъщото лосте/ Колата е 92г.2000 кубика бензин с АВТ двигател,90 коня. Предварително благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

здравей колега търся лоста за фаровете с темпомата за а4 б5 авант 1996г. може ли да се намери и цена, моя ми прави проблеми и не ми пуска фаровете явно вече е доста износен. благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

За жалост се предлага само като оригинална резервна част, но цената с доставката от Германия идва на 230лв

 

виж ако можеш да намериш читаво втора употреба, ако не ще поръчаме това

Поздрави

Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравей,

Втора употреба предполагам търсиш...

Ако е така ще те помоля да се обърнеш към някой колега от форума който се занимава с части втора употреба.Ако не можеш да намериш, прати ми рамата и ще ти проверя колко струва нова, но цена няма да е много приятна предполагам

 

Поздрави

Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Втора употреба предполагам търсиш...

Ако е така ще те помоля да се обърнеш към някой колега от форума който се занимава с части втора употреба.Ако не можеш да намериш, прати ми рамата и ще ти проверя колко струва нова, но цена няма да е много приятна предполагам

 

Поздрави

Димо

 

Да за втора ръка се оглеждам че нова сигурно струва майка си и баща си ;)) Няма смисъл даже да проверяваш за нова....

Можеш ли да ме насочиш към колега с части втора ръка ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...