Jump to content

Всичко за вашите аудита:)


Recommended Posts

  • Отговори 3,3k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колега оригиналната кора под мотора струва 225лв и я има налична.За втора упортеба не мога да бъда полезен

Колегата за огледалата: мога да ти ги предложа по 115лв/бр

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега оригиналната кора под мотора струва 225лв и я има налична.За втора упортеба не мога да бъда полезен

Колегата за огледалата: мога да ти ги предложа по 115лв/бр

явно нещо не се разбрахме имах в предвид МАСКАТА на която стоят 2те перки на охлаждането (казвам 2 перки защото колата е 1.8 20в с климатроник) фаровете и мигачите.За тази престилка говоря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахааа това е друго нещо

значи тази пак я има оригинална струва 430лв

Има и като не оригинална част пак в Юнитрейд струва 270лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега акумулатор да ти се намира някъде около 80 а или повече ,трябва ми за Т4 19d и цена ако може

мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зсравейте,искам да попитам за семеринг за раздатъчната кутия за А8 2001г.Колко струва и само от официалния вносител ли мога да си купя?

Редактирано от blackbobi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

батка интересуваме колко струва температурния датчик с този номер 034919369С ,и термостат на Бехр за А6 2.5 тди АЕЛ мотор 95 год

Здравей,

Датчика оригинален струва 195лв и го има наличен

За термостата той е 32лв на Behr

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зсравейте,искам да попитам за семеринг за раздатъчната кутия за А8 2001г.Колко струва и само от официалния вносител ли мога да си купя?

Да само от там

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега можеш ли да ми дадеш цена на комплект съединител и марка.Може и на ЛС.

Става въпрос за Б4 92г. АБТ 90 коня(66kw)

Ако може и разбито цена на притискателя,огледалния и феродовия.Ще съм ти благодарен. :respekt:

Редактирано от paci_4444
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, можеш ли да ми дадеш цена за предните малки решетки и термостат за Audi A 4 1.9TDI А бе мноо ги крадат тия решетки бе хора,дайте ми някакъв съвт :flipoff:А,забравих за предно стъкло,ако можеш да ми кажеш колко щте ми струва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цена на спирачни дискове и наклатки предни и задни комплекти за 1.8Т А3(претпо4итания за БРЕМБО мах или там другите перфорирани или с рески серии,но може да ми дадеш цени и на други марки )!!!!

Благодаря предварително !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето най-надбрия вариянт който препоръчвам и може да се предложи за теб

Предни дискове на АТЕ Power Disk.Това е нарязан диск и е с едни от най-добрите показатели за спиране и при мокро и при топли спирачки Цената му е 160лв/бр

Има и нормален диск на АТЕ 140лв

Брембо вече не препоръчвам.....

АТЕ предните накладки са два модела при теб в зависимост от това дали имаш датчик за износване или нямаш.С датчик са 147лв, без датчик са 118лв

Задните дискове на АТЕ са по 57лв

Задните накладки пак на АТЕ са 77лв

това са цените на дребно на нещата.Като ми оточниш кои от двата вида предни дискове искаш,и накладките кой модел са ми пиши,и ще ти направя специална цена за целия комплект

Поздрави Димо

За колегата с А4-ката:

решетките струват 44лв лявата и 55 дясната оригинални

Термостата мога да ти предложа на Behr 30лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не колега,

Търси само в специализираните места за ремонт на турбини като Реал Турбо да речем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има колега,само за да ти кажа цена за дисковете трябва да ми напишеш рамата на колата.Може и на лично ако искаш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

за съжаление не мога да ти дам никаква информация за този датчик.Ще мога да ти съдействам само за оригинален,но за целта ще трябва ако можеш да му погледнеш оригиналния номер на самия датчик и да ми го кажеш,тъй като аз нямам как да го разбера

Съжалявам за неудобството

Поздрави Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Димо

За Octavia 1,9ТDi 2000 г.,двигател AHF

Може ли да ми препоръчаш водна помпа,коя според теб е най качествена?Някаква цена

Мисля че това е номера 038 121 011 A

Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,

Най-добрия вариянт който мога да ти предложа е на HEPU

Цената и е 90лв

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...