Jump to content

Всичко за вашите аудита:)


Recommended Posts

Здравей колега,

Това което си ми описал най-вероятно е клапан с оригинален номер 1H0 906 627 A и мога да ти го предложа оригинален за 215лв или алтернатива на Pierburg за 160лв,но понеже системата има доста клапани, които често се бъркат, нека най-добре да се види номерчето от стария и да ми го кажеш и ще ти дам точна цена тогава

Поздрави и приятна вечер

Димо

Добре колега мерси за отговора,като му дойде финансовото време ще те подсетя за случая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравей, искам да попитам, имате ли в наличност и на каква цена са следните части за Ауди А4, 1,9 ТДИ ПД, 2002-ра, 101 кк. :

Агер клапан

Термостат

Благодаря колега и лек ден!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

EGR клапана мога да ти го предложа на Pierburg (това е фирмата кяото го прави за първоначално вграждане при теб) на цена от 295лв към теб

Термостат на Behr 20лв, оригинален 55лв

Поздрави и успешен ден

Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега трябва ми табло с оборотомер и работещ бензиномер и брояч на километрите за Ауди 80 б3(може и за б4)Ако има,може ли цена някаква??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега за това табло бих те посъветвал да се обърнеш например към колегата Емил(emsi) нещо ако има втора употреба, защото цената на ново такова би наближило цената на автомибила

Поздрави и успешен ден

Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега за това табло бих те посъветвал да се обърнеш например към колегата Емил(emsi) нещо ако има втора употреба, защото цената на ново такова би наближило цената на автомибила

Поздрави и успешен ден

Димо

Димо може ли цена на свещи за ауди б4 2.0; 90 коня; 92 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Димо !

Търся лайсните за предната броня, модела с по-широкия отвор - за халоген и мигач. Автомобила от подписа.

Номерата им са: 8А0807221А и 8А0807222А

Става въпрос за реплика естествено :hilezh:

Поздрави Вальо !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Тези лайсни ги има по 35лв/бр реплики, а оригинални мога да ти предложа по 129лв/бр

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Само стъклата ли ти трябват или целите огледала?

Ще те помоля за рамата на колата за да видя точно с какви екстри са согледалата да знам какво да проверя

Поздрави Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само стъклата ми трябват. замерих кабелите към огледалата показва ми напрежение 0.3 0.4.Това нормално ли е? Дали ще проработят огледалата с реотани? Рамата е WAUZZZ8E82A007743

Тези на колата ми са без подгрев,но имам кабели с букси,надявам се че ще проработят,ти как мислиш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега! Искам да попитам какви свещи можеш да ми предложиш за ауди а6 авант (от старите) 2,0; 140 коня; 16 клапана; 95 година? Колата е с газова уредба.

Редактирано от Travoltino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, ние сме вносители на осветителни тела, и също така на авто лампи, може да погледнете нащият сайт и ако имате въпроси или поръчки да ми се обадите. Аз съм Живко Тодоров, отговарям за цяла България , Бърза и лесна доставка до всяко място в България. Зареждаме Сервизи, Автосалони и т.н. 0885443302 Живко Тодоров . email: z.todorov@lightingpr.com , website www.lightingpr.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега ,

какви свещи и на каква цена можеш да ми предложиш за ауди А4 1,9 ТДИ 99г. 110 коня.

благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Понеже по неразбираеми за мен причини не ми позволява да пускам обяви в раздела, пускам обявата си тук:

Продавам ксенонови фарове за Audi A4 8E (2001-2005) година. Ксенона е оригинален, самите фарове мисля че не са, но на външен вид са 1:1 като оригиналните и са в идеално състояние като нови. Продавам ги със всичко към тях, крушки (габарити, дълги, мигачи), ксенон и т.н.. Цената за двата фара + крушките и ксенона към тях е 490 лв. В идеално състояние са, не са одраскани или зацапани отвътре. Продавам ги защото мисля да си взема от новите с диодните светлини.

Има един единствен проблем със една букса на десния фар (тази която се включва във самия ксенон), проблема е че буксата която влиза във ксеноновата лампа не прави добър контакт и понякога (примерно от по-силното затваряне на капака) се резмества и спира да свети десния ксенон, но като се пипне и пак започва да си работи.. проблема е в самата буксичка която влиза в ксенона, трябва да се види от специалист). Фаровете са си монтирани на колата, който желае може да се видим и да си ги погледне.

Предполагам знаете, че само едната оригинална ксенонова крушка ако се купува отделно е около 250 лв., така че цената е повече от изгодна, за 490 лв. ви давам и ксеноните и самите фарове с останалите крушки към тях.

От гр. София съм.

тел. за контакт: 0878 666 969

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А по неразбираеми за мен причини не ми е ясно защо почнахте да си пускате обявите тук за щяло и нещяло.

Ако пускате обяви със заглавие поясняващо какво продавате ще има доста по-голям успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Димо! Искам да попитам за цени за задни накладки и дискове за А4 1,9 ТДИ AVB мотора! Искам също така да похваля Димо, който е много точен, скоро пазарувах от него и за сега всичко е Ок!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, искам да попитам за лайсните на таблото на Б6, трябва да са алуминиеви. Благодаря предварително.Също така ми трябва и жабка!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Димо! Искам да попитам за цени за задни накладки и дискове за А4 1,9 ТДИ AVB мотора! Искам също така да похваля Димо, който е много точен, скоро пазарувах от него и за сега всичко е Ок!

Благодаря,

Радвам се!

Първо Честита Коледа на всички!С пожелания за много здраве и късмет преди всичко!

Сега дискове мога да ти предложа АТЕ като обаче има 2 спирачни системи и ще ми трябва рамата за да видя точно с коя е колата.Едните ще са 45лв/бр другите 50лв/бр.За накладките там цената към теб ще е 60лв к-т.

За колегата с А6-цата цяла жабка по-добре намери 2-ра употреба, защото новата отигнална ще е много скъпа.А лайсните ми дай рамата за да видя точно кода на цфета и ще ти дам цена и за тях

Поздрави и успешен ден

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега колата е А4 Б6 , трябва ми лайсната на таблото, която е като алуминиева, немога да ти дам рама защото няма да ти свърши работа, защото по рама е черна, но обръщам дирекциш и вече ще е алуминиева и ми трябва само тази на таблото, която е от две части!!!!

Благодаря предварително и няма да се разсърдя ако е някаква реплика!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...