Jump to content

Лампи във вратите


Васко

Recommended Posts

Има едни червени лампи във 5-те врати на аванта. Идеята е вечерно време, когато се отвори вратата, това да се вижда отдалече. В моят случай не светят. Къде може да е проблемът?

1. Бушон? Кой?

2. Функция в компютъра, която трябва да се активира?

3. 5 бр. изгорели крушки? Не ми се вярва много, но може би не е изключено :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи от екстрите на аудито, примерно някой Б6-ци нямат и ambiente leuchtung (демек осветление на таблото отгоре), което пък го имат всички C5-ци. Нищо не ти пречи да отвориш кората и да погледнеш имаш ли крушки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че са светлоотразители .. на задния капак на комбито има светеща лампичка като го отвориш на самия капак, която изгасва след известно време. Отделно на моята кола има под всяка врата лампа, която светва заедно с една в краката на пътника в зависимост коя врата си отворил, но тя е отдолу и свети под самата врата. Утре ще ти ги снимам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

грешка - светят. При мен всички червени светлинки на четирите врати и багажната врата светят. Объркал съм се. Възможно ли е да светят само, ако си с light пакет?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, така е!

light paket-a включва допълнително вътрешно осветление. В краката на всяко място, във вратите (бяла отдолу и червена отстрани), в задните пепелници, в багажника (червена и бяла), амбиентното осветление на салона и други според модела.

Струва между 200 и 300 евро и се поръчва допълнително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ама при Б6 не е точно така.На мойта имаше лампички във вратите,в пепелниците и подлакътника,но нямаше в краката и амбиентното осветление на салона.Забелязах,че даже на някои Б6ци има светят регулаторите на въздуховодите,а мойте нямаха крушки.

Сигурно този светлинен пакет е на определени нива или просто ти си избирап кое точно да свети.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

явно е на определени нива .. на моето комби има осветление под вратите, в краката на всеки пътник и отвориш ли задна дясна врата - светва отзад в дясно в краката. Имам осветление на всички копченца включително и на врътките на въздуховодите, в жабката, в подлакътника, пепелниците, въпросните червени лампи/светлоотразители, имам три плафона (отпред, отзад на тавана и в багажника на тавана), онези малко червени лампички до огледалото отпред, които светят над конзолата до лоста за скорости и лампа на багажника като го отвориш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

явно е на определени нива .. на моето комби има осветление под вратите, в краката на всеки пътник и отвориш ли задна дясна врата - светва отзад в дясно в краката. Имам осветление на всички копченца включително и на врътките на въздуховодите, в жабката, в подлакътника, пепелниците, въпросните червени лампи/светлоотразители, имам три плафона (отпред, отзад на тавана и в багажника на тавана), онези малко червени лампички до огледалото отпред, които светят над конзолата до лоста за скорости и лампа на багажника като го отвориш.

При тебе май всичко си свети,с пълен light пакет си.

Има те ли идея,лесно ли се монтират крушчици и се прекарва инсталация за осветлението в краката ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гледам, че при мен си има плафончета за крушките под предните седалки?! Да снимам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гледам, че при мен си има плафончета за крушките под предните седалки?! Да снимам?

Да ако не те притеснява щракни ги да ги видим.

Много съм се навил да си попълня липсите от светлинния пакет,но ми се струва малко мисията невъзможна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е и на моята В5 ца ли има такъв пакет. Отпред в краката ми свети на всяка врата има червена лампичка само на задна не съм забелязъл, има ли лампа, а и джабката има осветление

Редактирано от vancho20
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...