Jump to content

амортесьори Боге...


Recommended Posts

имам питане някой да има опит тези амортесьори, и да знае дали са добри... става въпрос за AUDI 80 1.8 ... благодаря предварително..

И на мен през следващата седмица ми предстои сменяне и стигнах до извода

Боге, Закс ( в D&N им дават 2год. гаранция) или Билщайн

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боге не е лош вариант ако погледнем съотношението цена качество.Но ако искаш да си сложиш нещо наистина добро на колата сложи Билщайн.Кажи ми само каква точно е колата и ще ти направя една приемлива цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

280лв за боге?????и това с отстапка?

човече не че искам да те зарибявам или нещо подобно но не ги взимай.Значи мога да ти предложа на Билщайн за 200лв двата!само ми кажи колата яйце ли е или б4 защото са малко по различни амортесьорите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

газовите на билщайн са 90лв на брой а маслените са по 80

за задните маслените са кам 70 а газовите не си спомням но ако имащш интерес утре ще ти кажа.това са цени без отстъпки и говорим за Билищайн все пак:wink:!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

боге не е лош вариант ако се търси компомисен вариант цена - качествo.Не ме разбирайте погрешно , не казвам че са лоши не би трябвало да имате проблеми с тях:twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сложих BOGE, маслени, предни, в началота на зимата/ разбира се нови/. Много са зле. Тези коли са тежки и маслени амортисьори и разбити пътища са кофти комбинация. Иначе на хубав път вози меко но не е стабилна много на завой. Сега съм решил да ги сменявам и четирите с газови или комбинирани на Билщайн, ще се ободя на колегата от форума Димо, понеже ги оферира на добри цени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

боге не е лош вариант ако се търси компомисен вариант цена - качествo.Не ме разбирайте погрешно ' date=' не казвам че са лоши не би трябвало да имате проблеми с тях:twisted:[/quote']
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

боге не е лош вариант ако се търси компомисен вариант цена - качествo.Не ме разбирайте погрешно ' date=' не казвам че са лоши не би трябвало да имате проблеми с тях:twisted:[/quote']

За В4, предни и задни Билщайн, какви ще ми препоръчаш, газови или комбинирани? Двойно действуващи? Не съм любител на спортното каране а на комфорното и стабилно. И но каква цена мота да ги купя чрез теб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

боге не е лош вариант ако се търси компомисен вариант цена - качествo.Не ме разбирайте погрешно ' date=' не казвам че са лоши не би трябвало да имате проблеми с тях:twisted:[/quote']

За В4' date=' предни и задни Билщайн, какви ще ми препоръчаш, газови или комбинирани? Двойно действуващи? Не съм любител на спортното каране а на комфорното и стабилно. И на каква цена мога да ги купя чрез теб.[/quote'] :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бих ти препоръчал газови разликата не е чак толкова голяма колкото си мислиш.няма да стане много твърда колата аз моите от маслени ги смених на газови и особена разлкика не забелязвам само при натискане си личи че са по-твърди пък и са по-добри:twisted:

кажи ми твоята кола коя година е колко коня и кубатурата и какви ти трябват предни или задни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бих ти препоръчал газови разликата не е чак толкова голяма колкото си мислиш.няма да стане много твърда колата аз моите от маслени ги смених на газови и особена разлкика не забелязвам само при натискане си личи че са по-твърди пък и са по-добри:wink:

кажи ми твоята кола коя година е колко коня и кубатурата и какви ти трябват предни или задни

Колата е 1993 г., 2.0Е, 115hp. Трябват ми за сега задни, а в последствие и предни, зависи от цифрата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

задните газови на Bilstein за твоята кола са 127лв на брой за теб цената ще бъде 115лв на амортесьор.предните са са 105лв на бройка за теб по 95лв на брой мога да ти кажа и цените на Bilstein за мослените

значи за преедните са 86лв за теб 77лв на брой

задните са 77 за теб 70лв на брой

ако ги вземеш всичките може и да коментираме отстапката:wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

задните газови на Bilstein за твоята кола са 127лв на брой за теб цената ще бъде 115лв на амортесьор.предните са са 105лв на бройка за теб по 95лв на брой мога да ти кажа и цените на Bilstein за мослените

значи за преедните са 86лв за теб 77лв на брой

задните са 77 за теб 70лв на брой

ако ги вземеш всичките може и да коментираме отстапката:D

Благодаря!!! Сигурно ще сменявам и четирите. Ще ти звънна на GSM-а, записъл съм го. Още веднаж благодаря и весели празници!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес смених предни амортесьори с KAYABA. казаха ми че били перфектни, оригинални японски и нямат ментета. влагат се в тойота и мицубиши. цената също е приемлива 86лв/бр. + 38лв комплекта маншони и тампони=210лв.

Майсторите от БФАС (Бълг. Фед. по Авт. Спорт) казаха че това истински амортесъори...а мога да им вярвам защото подържат какви ли не коли...вкл. и моята - 100 Avant 87г.

ако някой се интересува ще ми кажа къде съм ги купил

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не виждам смисъл да дадеш 90лв за тези амортесьори като за толкова може да си вземеш билщайн:D ако беше някаква голяма разлика в цената.....но пак не бих ги сложил.но както искаш всеки сам си решава ама после вижда дали е бил прав или не....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...