Jump to content

Настолно PC


Recommended Posts

ето и моето мнение:

Intel core 2 duo e8400 3,0Ghz;

foxconn p45a;

2x2gb ddrII 800mhz;

1TB 7200 samsung;

foxconn tla-143/fortron 400w;

CAPTIVA Nvidia GeForce 9800GTX, 1GB, DDR3

това за около 1000лв. мисля, че е добро :(

Търсим :

1.проц

2.дъно

3.рам

4.видео карта :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 104
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Търсим :

:motz:

беее я да махаш тия прасета......,днес реших да гладувам ........ :evil: ,каква заблуда............................ :wall:

да те пратя при моите агенти?Ше черпиш ли после?(че са ти и почти съседи :( )

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

intel C2D 8400

EP35-DS3

2X1GB DDR 800 A-data

9600GT Palit

Fortron 400 PNF

hitachi 500gb sataII ако няма WD 750 GB sata II

мисля че това трябва да е

Като отношение на цена/прозиводителност бих препоръчал 4670 на АТИ, вместо 9600ГТ - http://mostbg.com/most/Item.aspx?itemid=39388

РАМ паметта да е 4Г - 30на лева е 2Г.

Най-изгодно в момента е да се купи терабайт ХДД - http://mostbg.com/most/Item.aspx?itemid=36861

Ето един сайт който ползвам от няколко години за справочник: http://www.tomshardware.com/us/

И по-конкретно:

За видеокарти: http://www.tomshardware.com/charts/gaming-...marks-2,30.html сумирано FPS от всички тестове: http://www.tomshardware.com/charts/gaming-...Totals,795.html

За ЦПУ: http://www.tomshardware.com/charts/desktop...chmarks,31.html

Последно купих Атлон 4200+, клокнат е до почти 3ГХц и с 4670 на Асус и 4Г РАМ вървят всички игри на 1024/768 на МАХ детайли. Вярно, че разделителната е като за кинескоп 17ка, но все пак antialiasing и anisotropic filtering на МАХ си е добре за конфигурация под 500лв.

Редактирано от myrshavija
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търсим :

1.проц

2.дъно

3.рам

4.видео карта :evil:

Май нищо не търсиш. Няколко пъти ти написахме 4-те компонента. :( Или само се бъзикаш с нас :wall:

Редактирано от AUDI_B4_2.0
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На кой му трябва настолен компютър или дори лаптоп, когато може да има цял функционален компютър само в една клавиатура.

Иновативната компания Asus, която е отговорна за манията по Eee PC, е направила и това технологично бижу.

То е просто клавиатура с вграден 5-инчов дисплей. Въпреки че е малък, той може да бъде използван за сърфиране в мрежата или други ежедневни задачи като въвеждане на текст, гледане на видео или слушане на музика.

Устройството може да бъде свързано към телевизор, за да могат и почитателите на големите дисплеи да са доволни.

Компютърът тежи около 1кг, работи с Windows XP и има спецификации подобни на тези на едни от най-добре продаващите се лаптопи на фирмата.

Има и нормални за компютрите възможности - USB, WiFi и Bluetooth.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На кой му трябва настолен компютър или дори лаптоп, когато може да има цял функционален компютър само в една клавиатура.

Иновативната компания Asus, която е отговорна за манията по Eee PC, е направила и това технологично бижу.

То е просто клавиатура с вграден 5-инчов дисплей. Въпреки че е малък, той може да бъде използван за сърфиране в мрежата или други ежедневни задачи като въвеждане на текст, гледане на видео или слушане на музика.

Устройството може да бъде свързано към телевизор, за да могат и почитателите на големите дисплеи да са доволни.

Компютърът тежи около 1кг, работи с Windows XP и има спецификации подобни на тези на едни от най-добре продаващите се лаптопи на фирмата.

Има и нормални за компютрите възможности - USB, WiFi и Bluetooth.

специално за арменския пазар...они са много ларж :(

чудя се проца дали да не е Core quad ???

има ли смисъл ?

Редактирано от wizard2000bg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако ще е за игри, няма смисъл от куад, поне за сега, но все пак не е лошо за в бъдеще да си подсигурен...

За какво има смисъл от куад ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

encoding примерно. Но за в бъдеще, ще излизат повече приложения и игри, които да се възползват от това. За това по-добре взимай куад. Q6600 е малко по-скъп от E8400. И се клоква лесно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

encoding примерно. Но за в бъдеще, ще излизат повече приложения и игри, които да се възползват от това. За това по-добре взимай куад. Q6600 е малко по-скъп от E8400. И се клоква лесно.

за в бъдеще ще купим нов...

сега има ли смисъл да наливам у quad ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми за мене има бе, аз вече повече от година съм с куад, дуал цоре ми е олд скул.

тебе те знам, пернишки милЯрдер...

ти и совалка би ми пробутал за животоспасяваща :bia:

въпроса е за тази календарна година дали има смисъл да повръщам пари за куад ...

почти съм се разубедил

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тебе те знам, пернишки милЯрдер...

ти и совалка би ми пробутал за животоспасяваща :bia:

въпроса е за тази календарна година дали има смисъл да повръщам пари за куад ...

почти съм се разубедил

разликата е стотинки, освен ако не тръгнеш към Core i7

взимай един Q6600 и пей сърце. Ного готин процесор. Аз не съм с него и ме е малко яд.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разликата е стотинки, освен ако не тръгнеш към Core i7

взимай един Q6600 и пей сърце. Ного готин процесор. Аз не съм с него и ме е малко яд.

е, не може с хубава жена и с добро PC :bia:

нали знаеш за онази работа в другата работа ... и душата в рая :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mainboard не съм споменал защото не помня коя точно си избрах.Но на Х58 чипсет имаше само 4 възможни.Взех на Асус.

Според мойте изисквания видеото е добро.С по-добро видео трябва да сменя и кутията и захранването....

ОС-та ще 64 битова...първо ще пробвам виста....

Както и да е,темата не е за моята конфигурация.... :hilezh: Избрах i7 защото тепърва ще се развива,после ще ми е лесно за ъпгрейд :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно от Q6600 няма грам смисъл щото е стар и скъп. Е8400 и Е8500 го разцепват и са по-евтини от него. Определено бъдещето е в quad, ама не и в тоя конкретен quad.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е зависи на какво го разцепват де... аз игри не играя и невиждам кво ше му разцепат, като при енкодинг и рендване куад-а е близо 2 пъти по-бърз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих взел това :

дъно : INTEL DG43NB /G43 BULK

процесор: C2 DUO E8600/3.33/1333/6M BOX

Рам : 2GB DDR2 800 KINGSTON + 2GB DDR2 800 KINGSTON

Видео : SAPPHIRE HD4670 1G DDR3 LITE

това по крайни цени в Мост е 984лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

той е виден варненски енкодър ве :stupid:

не са хилете да не ви задвратя... :)

много ви разбират тимбите и на двамата от рендване... :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих взел това :

дъно : INTEL DG43NB /G43 BULK

процесор: C2 DUO E8600/3.33/1333/6M BOX

Рам : 2GB DDR2 800 KINGSTON + 2GB DDR2 800 KINGSTON

Видео : SAPPHIRE HD4670 1G DDR3 LITE

това по крайни цени в Мост е 984лв

Ц, ако го вземе, ще сбърка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

C2 DUO E8600/3.33/1333/6M BOX - 526 лв. 21.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...