Jump to content

Днес си проверих колко данък дължа !!!!!


nikolaivw

Recommended Posts

:lol: Просто едва повярвах на ушите си като ми каза касиерката в напа , че за варна данъка за моята красавица е 306.00 кинта :stupid: . Направо неповярвах на очите и ушите си.Май ще я пререгистрирам в друг град . Моля споделете колко е данъка, във вашия град. :rolleyes: Редактирано от nikolaivw
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 118
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

А ти колко очакваше да е? 20лв? Миналата година колко ти беше? 200лв? Кат не ти харесва ела регистрирай в София. Сигурно ще те удрусат със 350 :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееееееееее във Варна е най много за миналата година беше 247 кинта . А в София бат БОЙКО ви се мазни и ви скатава :rolleyes:

Редактирано от nikolaivw
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: Просто едва повярвах на ушите си като ми каза касиерката в напа , че за варна данъка за моята красавица е 306.00 кинта :stupid: . Направо неповярвах на очите и ушите си.Май ще я пререгистрирам в друг град . Моля споделете колко е данъка, във вашия град. :rolleyes:

това в кое кметство?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето тук има данъчен калкулатор ЦЪК. Тук в Пловдив данъка за твойта кола е 203.49 лева :lol: . 100 лева разлика :rolleyes: . Големи кожодери във Варна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата година в Бургас беше 272.25, тая година не знам колко ше е, но не смятам и да разбирам скоро, освен ако не се изтарикатя и не го платя преди 31.03 за да имам 5% отстъпка :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Данъчен калкулатор за изчисляване размера на данъка върху превозните средства за леки автомобили.

мощност на автомобила 125 к.с.

адрес на собственика (община) Търговище

автомобилът е над 5г. до 14г.

катализатор Да

размер на данъка 151.65 лева

Хахаха мога да съм със селка регистрация, ама си плащам само 152 кинта :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ама си имате моренце :lol:

Бахти моренцето за 3 месеца бая ме дерва тоз нашия кмет мамка му мръсна 306.06 кинта на тези пътища си е жива кражба . :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бахти моренцето за 3 месеца бая ме дерва тоз нашия кмет мамка му мръсна 306.06 кинта на тези пътища си е жива кражба . :hilezh:

E аз давам 200 данък и 150 за гориво до морето и накрая същото

Така че не се оплаквайте вие Варненци :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Данъчен калкулатор за изчисляване размера на данъка върху превозните средства за леки автомобили.

мощност на автомобила 125 к.с.

адрес на собственика (община) Търговище

автомобилът е над 5г. до 14г.

катализатор Да

размер на данъка 151.65 лева

Хахаха мога да съм със селка регистрация, ама си плащам само 152 кинта :lol:

Ето го моя данъчен калкулатор :hilezh:

imgp3048mv1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май само ние от провинцията :hilezh: сме наказани от тази шибана община завиждам най благородно на другите провинциалисти :lol: за тънкия данък а за столицата ;) все пак сте центара на държавата вие немойте се оплаква бат БОЙКО ви пази от зли сили и големи данъци.

Редактирано от nikolaivw
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hilezh:

хм,интересното при дадения по-горе калкулатор е че цените за 110 кW и същото,но в к.с. 150 СА РАЗЛИЧНИ,съответно 272 лв. и 306 лв.

Пак да отбележа,става дума за ЕДНА И СЪЩА МОЩНОСТ,само в две различни дименсии.Така че колега nikolaivw иди пак да се разправяш и уточни,че колата ти е 110 КИЛОВАТА,може и да минеш метър случайно :hilezh: .

.

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз миналата година за седем месеца платих 136лв.А за тая(поне за Варна)се чу повишаване на данъка с колко си там %.Може би заради равните пътища,а и май се постараха за колко си години към Кауфланд посока ЗПЗ да го пооправят.Значи ако бранат още един два междуквартални пътчета ще стигнем 400лв+/-.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...