Jump to content

Днес си проверих колко данък дължа !!!!!


nikolaivw

Recommended Posts

Ето го моя данъчен калкулатор :hilezh:

imgp3048mv1.jpg

Това за колко месеца на 2008год. ти е данъка, Стилияне?

Впрочем за колегите от Пловдив - данъчните ставки за 2009г. са същите като за 2008г. - няма промяна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 118
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Стига бе...кво ни завиждате на нас в Софията....че ние тука караме off-road...сега като се стопи снега кво излезе отдолу не е истина.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе...кво ни завиждате на нас в Софията....че ние тука караме off-road...сега като се стопи снега кво излезе отдолу не е истина.....

Има много вярно в това което пишеш! Миналата седмица счупих картер по хубавите ни улици. Пардон! На БУЛЕВАРД Цар Борис 3ти! Част от международен път....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве ще почнат хората да си правят сметка за неща като:

1. Данъци

2. Застраховки

3. Резервни части

и др.

преди да си купят колата, а не после да има изненади... опаа ама какво стана тука :hilezh: То не било само спестените Х. лв за цената на колата :f_ck_you:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има много вярно в това което пишеш! Миналата седмица счупих картер по хубавите ни улици. Пардон! На БУЛЕВАРД Цар Борис 3ти! Част от международен път....

На твое място ако си редовен данъкоплатец /кръводарител/ на общината бих си потърсил парите за ремонта от тях. До скоро редовно плащах пътния данък на предишната кола....сега на новата ще позачакам малко, точно заради такива ситуации.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

батки цялата работа е че никой не е свикнал да плаща данаци----иначе 300лв за една вечер колегата ще ги опука с някоя бамбина----или ги дава с лекота за -аудиото в колата ----или за чип тунинг --ама данаците олелеее много бе----всичко е така в тази държавица ---по документи всички сме на минус без печалби --или смешни печалби----а реално пачката е пълна ----

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега...пътен данък се плаща за пътища....нали така??? Аз пътища, улици и булеварди тук в София не съм видял кат хората....че то даже новото ОколоМръсно се разби за 1 месец баси...преди това се потрошиха/окрадаха шахтите по него....ми не мерси!!!

ПС: Окачването на А4/А6 нали знаеш колко по 300 е + работата + златна карта при някой гумаджия....

Редактирано от Neotrace
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е добре де някой знае ли как се изчисляват тези данъци?Кой ги определя? И защо аджеба за 100 к.с. е 19,86лв. а за 101 к.с. 81.26лв.!? :f_ck_you:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаете ли кое е тъпото - все още кола над 100 коня се води баровска, но в съвременните коли клас от класа на А4 да речем 140-150 коня са си необходимост да влачат нормално купето без да замалят по баирите, а и купищата агрегати накачени по мотора. Та аз карах един Кашкай 140 коня - ами малко са му, тромав отвсякъде....Вече коли под 100 коня колко останаха от новите? Само малолитражките......и знаете ли кое е по-грозното - новите коли ги товарят с още по-големи данъци, изобщо държавата е на принцип - имаш ли кинти да караш кола над 100 коня (ебахти и екстрата) или пък нова - ще плащап като поп, а къде са стимулите хората да карат нови коли...екология и такива неща?:f_ck_you:

П.С. Това е една от причините да съм все още с "У" регистрация - 181 кинта данък, да забравят да им дам 350 лева да си троша колата по дупките, елате да видите пътя Симеоново - Драгалевци на какво прилича - не и на път:f_ck_you:

Редактирано от didoya
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На твое място ако си редовен данъкоплатец /кръводарител/ на общината бих си потърсил парите за ремонта от тях. До скоро редовно плащах пътния данък на предишната кола....сега на новата ще позачакам малко, точно заради такива ситуации.

Да се оправят от Alianz. Заведох щетата, дадоха възлагателно писмо и вечерта колата беше оправена. А защо застрахователите не съдят общината си е тяхна работа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали е криза мамкаму в цивилизованите държави заступориха разходите лихвитв падат а в България , я да ги видим копелдаците кога ще се усетят общините изкат да лапат нещо като ПИР ПО БРЕМЕ НА ЧУМА . Е маи трябва да се разбунят духоветв в тая ши...на ДЪРЖАВА. :f_ck_you:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е добре де някой знае ли как се изчисляват тези данъци?Кой ги определя? И защо аджеба за 100 к.с. е 19,86лв. а за 101 к.с. 81.26лв.!? :f_ck_you:

Изчисляват се по таблици - и се определят от Общинските съвети.

Над 74кW са по скъпи данъците, защото влизат в друга графа такива автомобили - хем с повече пари на киловат, хем не се намаля данъка наполовина при наличие на катализаторно устройство.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От както колата е моя не съм плащал данък за нея.

Това ми е единствения платен на държавата от както съществувам данък :f_ck_you: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

............................. Е маи трябва да се разбунят духоветв в тая ши...на ДЪРЖАВА. :f_ck_you:

Ми нали ги будиха наскоро.........ти къде беше-държавата това си ти(ние) така че грешката е в...........

Редактирано от Fido
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз две години подред плащам по 170лв. данък за 1.8Т в Стара Загора :steinigung: За тази незнам какво ще е :) , обаче като гледам какви цифри пишете :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз две години подред плащам по 170лв. данък за 1.8Т в Стара Загора ;) За тази незнам какво ще е ;) , обаче като гледам какви цифри пишете :bia:

http://city.starazagora.net/modules/taxes/citizen.php

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега :bia: Малко ми полекна, ама дали това което ми изписа е за тази година ?

Годишен данък Годишен данък с 5% отстъпка Q0213962 181.50 172.43

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм за 160к.с. при от 5г до 14г. кола във Варна - 326.48 лева

Пловдив - 217.07 лева ; Асеновград - 261.18 лева ; София - 271.77 лева

WTF ?!

Най добре сме ей.... !

Редактирано от cyberhill
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ама си имате моренце B)

Дава една стая за една седмица летото и си избива разликите B)

Колега...пътен данък се плаща за пътища....нали така??? .....

Какъв пътен данък? Този данък е за брадичката и гребенчето.

Редактирано от Shubert
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...