Jump to content

Много съм ПОТРЕСЕН! Тропа и никой не може да разбере откъде е.


Recommended Posts

;) пу и мойта днеска я фанах да препуква...... и то добре че свалих стъклото съвсем случайно, иначе от вътре не се чува нищо..... някъде отзад е защото като я фанах за релсите и я разклатих се чу.... не е от гърнето първо това проверих. В събота ще ходя да ми я видят.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, днес сменихме и последните 2 тампона на долните носачи и всичко е на 101% перфектно по окачването. Пукането ПАК си го има.

Колата от сутринта е при Емил, цял ден умуваме обаче аз трябваше да бегам да поработя малко и в момента колата е при него. Пукането го чуваме някъде от средата, под конзолата. Ако Емил успее да намери проблема, ще го "удавя" в Бушмилс :hilezh:

Ще пиша като имам информация...

Колега преди няколко години имах едно гадно пукане точно отдолу и в дъждовно време почти или изцяло

изчезваше . Накратко казано - проблема при мен беше точно в снадката между резонатора и средното гърне.

При тебе не знам как е точно ,но при мен тръбите влизат една в друга и снадката се фиксира със скоба.

Макар че скобата беше стегната до откат ,това не пречеше при потегляне да се чува едно изпукване

из под задника ми. Проблема го реших на канал като свалих цялата генерация , щателно почистих от нагари

и ръжди краищата за стиковане на тръбите и при сглобката обратно ги намазах със високотемп. силикон. От

тогава - край на гадното пукане. :hilezh:

Това като вариант . Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си скъсах нервите,докато го хвана това пукане при спиране и тръгване,ОТ ПАНТАТА НА ВРАТАТА(при мен дясна врата),долната панта.Качвате някои които да натиска вратата и проба.Реших проблема с малко реглаж на самата панта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери дали са ти стегнати задните тампони на моста.Ако има макар и малък луфт е възможно да се получава пукане.

Редактирано от The Dirty Mechanic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уж са стегнати, но имаше едни втулки които Емил каза че по принцип не трябва да ги има? Това на планката където е тампона на моста с болта. Сега обаче излезнаха други неща и няма време колата да влиза в бокса. Пак се отлага във времето...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...