Jump to content

Летни гуми.Сложихте ли ги?


Recommended Posts

От 15 мин. вече съм със летните гуми,мисля че е време вече,а и ми бяха писнали металните джанти и тасовете.

Батя тая сигур е 5-тата тема със сходна тематика. Ся знам кво е да те напъне се похвалиш и да сурнеш тема, ма попреглеждайте все пак, кво са писали други творци преди вас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми тя темата вече е създадена , тъй че да се впишем.

Другата седмица ще слагам летните галоши, скоро им мерих грайфера с шублер и е около 4-5мм в средата на гумата Dunlop SP 3000.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера сложих 2 dunlopa отпред и 2 mishelina отзад,предните са със 7 мм грайферче,а задните с 6 мм,продадоха ми ги на 40 лв парчето,доволен съм,гумите са с дот 2005-та но няма кинти за нови,поне са запазени и си ги огледах добре:unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко е раничко още според мен, вечер температурите падат, асфалта е още студен най рано след седмица. Ама това си е мое мнение. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля за сега да сложа само две летни отпред, че ми се струва студено още...може и само една, не знам...мисля по въпроса

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля за сега да сложа само две летни отпред, че ми се струва студено още...може и само една, не знам...мисля по въпроса

Сложи си една лятна... в багажника :shocked:

Аз вчера смених всичките и оставих една зимна в багажника, че асфалта е хладен още а аз карам с не по-малко от 200 ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз па ше си правим от зимните летни,че и без това им е последен сезон :) И жантите лети ше си зеем скоро и нема да можем се отлепим от колата :f_ck_you:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...