Jump to content

КАКВА ГАЗОВА УРЕДБА ДА СЛОЖА НА АУДИ 80 ПЪЛНА МЕХ.ИНЖЕКЦИЯ


Recommended Posts

Здравейте колеги.

Реших са си поставя газова уредба на колата , поради разбираеми от всички причини.Та не знам дали е удачно на механична инжекция да се слага газ и какви проблеми може дами докара газовата уредба.

Моля кажете си мнението

Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е същата.Не съм слагал ел.блок за ECU.Сложил съм плочка за газта и изпарител с ел.вентили .С ключа за превключване газ-бензин прехвърлям дали да работи помпата или изпарителя.Карам я 5г. на газ и нямам никакви проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мойта е механична инжекция-тип не знам точно с двигател 3А 2.0литра.преди 3 год. се монтира на ловато за около 700лв.Проблеми кой-знае какви нямам-освен че гарнетата горят по-бързо ама на фона на цената на бензина-майната им.Такива работи.Багажника малко отесня(то и преди това беше малък а сега .....) ама стискам зъби и сипвам до горе.Слагай и карай

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

препоръчвам Джет Спарк като допълнение към газовите....аз с такова и върши работа...

иначе задължително кръгла бутилка- както викат газаджиите- ми то квадратните шишета са за уиски

имам предвид бутилка на мястото на резервната, а резервната в хола зад дивана :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Аз съм с '90 2.0 пълна механична инжекция и аз се чудя дали е удачно да си слаожа газово, ама като разбрах какви неща трябвало да се направи за да ти я сложат май ще се откажа. щото се прекъсвали инжекторите после изсъхвали и не ставали за нищо.

ако някой има и знае повече не ка да каже че вчера вече заредих на 1.85лв а се очаква още по нагоре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пета година карам на газ ,не съм имал проблеми с инжекторите.Просто сутрин винаги паля на безин,и от време на време пак включвам да карам за около 3-5 км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за СЪХНЕНЕТО е точно като да я оставиш в гаража.. ако мислиш че е толкова опасно :P)))

Малка корекцийка. Двигателят в гаража изстива, а като го караш на газ не. :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, но дали да изключиш бензиновата помпа си е въпрос на твой избор... можеш да я оставиш да си държи налягане в рейката на инжекциона :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Здравейте колеги.

Реших са си поставя газова уредба на колата , поради разбираеми от всички причини.Та не знам дали е удачно на механична инжекция да се слага газ и какви проблеми може дами докара газовата уредба.

Моля кажете си мнението

Благодаря

Здравейте!От 10 месеца си сложих Ловато на B4 1.6Е .Вече 9000 км работи добре и се изплати.Поставиха я в сервиза на Ловато в Модерно предградие.С ЕCU е и излезе 840лв с кръгла бутилка.Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.

Реших са си поставя газова уредба на колата , поради разбираеми от всички причини.Та не знам дали е удачно на механична инжекция да се слага газ и какви проблеми може дами докара газовата уредба.

Моля кажете си мнението

Благодаря

Здравейте!От 10 месеца си сложих Ловато на B4 1.6Е .Вече 9000 км работи добре и се изплати.Поставиха я в сервиза на Ловато в Модерно предградие.С ЕCU е и излезе 840лв с кръгла бутилка.Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...