Jump to content

Какъв цолаж джанти мога да сложа?


Recommended Posts

Гледам, чета тук там и за всеки случай да попитам!

Имам Б4 АВАНТ (даже две) едното си ми е старото (1.9ТДИ и новото от вчера 1.6) и ми се иска да му сложа 19" или евентуално 18".

Аудито си е най-обикновено (нищо не му е тунинговано-оригинално) и из да почна да го разкрасявам!

На 1.9ТДИ е с 205/60 15" 4x108 а другото (1.6) е с 195/65 15" и още не съм го видял с 4 или 5 болта.

Та по същество,

гледах на калкулатор за гуми и джанти, че ако искам да са 19" трябва да са 215/35 19", което ме устройва!!!

НО ДАЛИ ВСИЧКО ЩЕ ПАСНЕ И ДАЛИ ИМА ДЖАНТИ 19" 4x108 ТУК В БГ, защото търсих и нещо излезна че са мн. рядки!!!

Дайте съвет!!! Искам ги 19"!!! Главините ще трябва ли да се смянят (не е проблем) кефат ме големите джанти и ДИСКОВЕ!!!

Много съм бос в тази тема с тунинга и сега тепърва се уча и Ви моля за помощ!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.avtogumi.bg/oscommerce/ колега тук има калкулатор използвай го според мен е най-добре да не изменяш дължината на обиколката а вече цолаж какъвто ти пасне и каквито джанти си намериш
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hilezh::) Дайте съвет!!! Искам ги 19"!!! Главините ще трябва ли да се смянят (не е проблем) кефат ме големите джанти и ДИСКОВЕ!!!

Много съм бос в тази тема с тунинга и сега тепърва се уча и Ви моля за помощ!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hilezh::lol: Дайте съвет!!! Искам ги 19"!!! Главините ще трябва ли да се смянят (не е проблем) кефат ме големите джанти и ДИСКОВЕ!!!

Много съм бос в тази тема с тунинга и сега тепърва се уча и Ви моля за помощ!!!

:)

Aз 17" искам да ги махам че ми писна по тия дупки и неравности, момчето е ентусиаст! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам да сложи 24-ки.

Ще прилича на това.

box_chevy.jpg

После да наблегне на солариума и направо да заминава за Харлем. :hilezh: То и аз харесвам големи джанти, но 19 на Б4 <_<

Редактирано от KYPO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам да сложи 24-ки.

Ще прилича на това.

После да наблегне на солариума и направо да заминава за Харлем. :hilezh: То и аз харесвам големи джанти, но 19 на Б4 <_<

хахаха :hilezh:

абе 19" не знам ама 18" като нищо ще му влезнат на б4

лошото е че с тва 1,6 може и да не тръгне :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.avtogumi.bg/oscommerce/ колега тук има калкулатор използвай го според мен е най-добре да не изменяш дължината на обиколката а вече цолаж какъвто ти пасне и каквито джанти си намериш
Ясно!!! гледах го калкулатора и 215/35 19" са същия диаметър и гуми ги има и джанти, а питанката ми е между болтовото растояние и дебелината на гумата дали ще станат; демек да не жули някъде гумата и 19" с 4x108 има ли и дали се намират?!?!?!
Двайски си е най-харабийско.Малко калниците се пораздуват и става.
май тук повечето сте шегаджии!!!!!Вместа да кажете ако сте запознати и имате инфо, а Вие се ебавате!!!НАЛИ ЗА ТОВА СА ТЕЯ ФОРУМИ ДА СЕ УЧИМ И ДА СИ ДАВАМЕ СЪВЕТИ!!!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БОже, колко мъка има по тоя свят, Моканина ще намери ли 19-ки, или само с надеждата си остане
ЩЕ НАМЕРА!!! "КОЙТО ТЪРСИ НАМИРА" АМА ИСКАМ ПОМОЩ!!! ИНАЧЕ ЩЕ МИ ОТНЕМЕ СУМАТИ ВРЕМЕ
Лагерница карал ли си? Усещането е пъти по-екстремно! :hilezh:
НЕ. ИСКАМ ДА ПОКАРАМ!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега, на това Б4 едни хубави 17-ки са му най-най-крайният вариант, а мене ако питаш, едни 9J 16 цола с малко ЕТ и ще стане идеално

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...май тук повечето сте шегаджии!!!!!Вместа да кажете ако сте запознати и имате инфо, а Вие се ебавате!!!НАЛИ ЗА ТОВА СА ТЕЯ ФОРУМИ ДА СЕ УЧИМ И ДА СИ ДАВАМЕ СЪВЕТИ!!!

Моят съвет е,ако ще го даваш докачлив,да си спестиш следваща тема от сорта на "как да позасиля новото си 1.6".Ето ти линк към обява за Б4 с 18-ки.Да видиш колко други неща трябва да се пипнат и да се сетиш,че меракът ти за 19-ки няма какво друго да предизвика,освен подобни коментари:

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDeta...mp;pageNumber=1

Редактирано от Emillion
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят съвет е,ако ще го даваш докачлив,да си спестиш следваща тема от сорта на "как да позасиля новото си 1.6".Ето ти линк към обява за Б4 с 18-ки.Да видиш колко други неща трябва да се пипнат и да се сетиш,че меракът ти за 19-ки няма какво друго да предизвика,освен подобни коментари: http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDeta...mp;pageNumber=1
Ясно!!!Но мен нещото, което най ме кефи в една кола са джантите!!!За това трябва да са уникални!!!Първо джанти и после какво и да било, то е ясно, че едните джанти няма да ме задоволят!
колега, на това Б4 едни хубави 17-ки са му най-най-крайният вариант, а мене ако питаш, едни 9J 16 цола с малко ЕТ и ще стане идеално
Готини са и 17" , а аз искам да са уникални!!!Мъж като види жена гледа: крака, дупе, гарди. Всеки си има различен вкус. Аз като видя кола и гледам ПЪРВО джантите! Трябва да са на ниво и то много голямо!
Яки са!!! МЕРСИ!!! Ако не намеря 19" може и тези да са моите въпреки че са 225-ци.Мерси, мерси ще го имам в предвид като алтернатива. Мерси!!!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

после да нема кавга вкъщи що си преобул колата на тати без разрешението на мама :(

едит: нали си проверил колко струват 225/35/R19 ....ако не си да ти кажа: горе -долу цените започват от 400лв за една гума :lol:

Редактирано от 4VS2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

после да нема кавга вкъщи що си преобул колата на тати без разрешението на мама :hilezh:едит: нали си проверил колко струват 225/35/R19 ....ако не си да ти кажа: горе -долу цените започват от 400лв за една гума :arrow:
да знам колко струват!и мислч да слагам 215/35 19" . Гумите съм ги намерил ама джанти не мога!!! Май 19" с четири болта няма.В краен случай 215/35 18" малко ще се снижи а какво да се прави.
4 гуми + 4 джанти= на колата в момента почти
абсулутно!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Като ги сложиш, очаквам да пуснеш обява как да сложа турбо на 1.6, понеже не мога да вдигна 120...

ААхахахах нненен,хахаха :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...