Jump to content

Модификации по А6 4F


verter

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)
Ъпдейтна ли софта и сложили графичен парктроник?

още не, това ще е другия месец най-вероятно. Ти направили го?

аз пак ще отида в Порше, много съм доволен как работят.

И от мене честито, само ниски разходи да показва туй табло! :blink:

Добре е станало, ся остава и да се навиеш на хубавите джанти и волана да дойде и си ти.

Ако не вземеш джантоците, ще им пусна снимка тука, да те освиркат всички. ;):P;)

мерси Тони. Джантите ги мисля още...

ако можеш им намери снимка, защото аз не успях да ги намеря. Нали ATS бяха?

на сайта им има съвсем други модели или аз бъркам нещо

В шоурума имаше едно БМВ 535Д - втора употреба. Красива и яка машина, но вътре я изкоментирахме с daks-a и няма нищо общо с ауди. Просто не е същото. Общо взето всичко е по-куцо и неизпипано, че даже и не е функционално в някои случаи.

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 529
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

В шоурума имаше едно БМВ 535Д - втора употреба. Красива и яка машина, но вътре я изкоментирахме с daks-a и няма нищо общо с ауди. Просто не е същото. Общо взето всичко е по-куцо и неизпипано, че даже и не е функционално в някои случаи.

тука по-леко с коментарите за баш това бмв

да не ви се смеят децата от първи клас

:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

още не, това ще е другия месец най-вероятно. Ти направили го?

аз пак ще отида в Порше, много съм доволен как работят.

Края на месеца ще го направя. И аз в порше, като го направя ще се похваля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тука по-леко с коментарите за баш това бмв

да не ви се смеят децата от първи клас

:flipoff:

:hilezh: :hilezh: точно тоз енджин не е никак лошичък... ако не беше "първокласният интериор, който е изпреварил времето си" и имаше xDrive, щеше да е чудна кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hilezh::flipoff: точно тоз енджин не е никак лошичък... ако не беше "първокласният интериор, който е изпреварил времето си" и имаше xDrive, щеше да е чудна кола.

Честно да ти кажа, интериора на БМВ Е60 в пъти ме кефи повече от този на АУДИ А6. А нямат Х-драйв на този мотор, защото май му идва ного пауъра на тези скорости.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно да ти кажа, интериора на БМВ Е60 в пъти ме кефи повече от този на АУДИ А6.

Добрееееееееее....... тва само в много ограничен кръг от хора ше го споделяш и то все много близки познати, дет и да ти се смеят нема ти е толко тегаво. За мотора не споря, може и да си прав, но за интериора на Е60 бухахахахахха. :hilezh::flipoff::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно да ти кажа, интериора на БМВ Е60 в пъти ме кефи повече от този на АУДИ А6. А нямат Х-драйв на този мотор, защото май му идва ного пауъра на тези скорости.

тука по-леко с коментара,да не ти се смеят децата от първи клас :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно да ти кажа, интериора на БМВ Е60 в пъти ме кефи повече от този на АУДИ А6.

ко ти стана, бре? Нищо ти нямаше до сега :flipoff: Много е убаФ, от 1990-та си е се такъф :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оспамихте темата с това гадно БМВ, но и аз съм си виновен че въобще го споменах.

Както и да е, мое мнение е че няма нищо общо с ауди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно да ти кажа, интериора на БМВ Е60 в пъти ме кефи повече от този на АУДИ А6. А нямат Х-драйв на този мотор, защото май му идва ного пауъра на тези скорости.

Много отрано си се наковал :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Изкочи нова функция, която я нямаше преди

дигитален скоростомер, като най интересното е, че мисля че показва точно скоростта защото с по-висока скорост дава малко разлика спрямо аналоговите показания.

012257659.jpg

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ела утре да ти дам GPS да си го замериш точно за да си сигурен колко показва наистина

пп а че БМВ Е60 535д е по яко от 90% от всички А6-ци си е чистата истина

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изкочи нова функция, която я нямаше преди

дигитален скоростомер, като най интересното е, че мисля че показва точно скоростта защото с по-висока скорост дава малко разлика спрямо аналоговите показания.

012257659.jpg

Кажи как го изкара, че и аз да пробвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи как го изкара, че и аз да пробвам.

ами на лостчето за чистаките и управлението на FIS-a, нали има едно бутонче най отдолу?

с него по принцип превключваш между двата борд компютри, а ако го задържиш нулира някой показател.

просто това е третата възможност: първи комп. > втори комп. > дигитален скоростомер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен само ми превключва м/у борд компютрите. Явно нещо се пипа в настройките през кабел. Сега ще сляза да погледна да видим какво ще стане.

Сега се върнах. Не ми го показва. Само сменя м/у двата компа. Странна работа.

Редактирано от sky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

С Иво го коментирахме също.

не е задължително да го има като таблото е цветен FIS. Или се извиква както каза Алекс или е допълнено в новите табла (това е произведено средата на 2008) или НАЙ вероятно е с нов софтуер.

Това обаче си е гадаене. Ще поразпитам и потърся информация и ще го разгадаеме :hilezh:

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 2007 софта на таблото е нов и затова го имаш. Може да се направи като се ъпдейт софта на таблото , но на никой не му се занимава в порше, а и може да не знаят как.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 2007 софта на таблото е нов и затова го имаш. Може да се направи като се ъпдейт софта на таблото , но на никой не му се занимава в порше, а и може да не знаят как.

е, не е голяма работа и мисля не си заслужава внимание.

ако е възможно да се ъпдейтне, не ми се вярва да откажат в Порше. Какво значи не им се занимава?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото разбрах, софта е заключен за да не се пипат стойностите на км. Самия софт се тегли онлайн от сървър в германия или австрия и недай си боже нещо да стане и се заключи, сигурно ще им отнеме доста време да го оправят. Затова най лесно е ново табло с нов софт, при който само се настроива модула за чужди тела.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото разбрах, софта е заключен за да не се пипат стойностите на км. Самия софт се тегли онлайн от сървър в германия или австрия и недай си боже нещо да стане и се заключи, сигурно ще им отнеме доста време да го оправят. Затова най лесно е ново табло с нов софт, при който само се настроива модула за чужди тела.

ами при мен така стана. Имаше заключен софт и го отключиха с код от сърварите им. Новите части така били.

Затова само в Порше, там няма да експериментират

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...