Jump to content

Wolfram Alpha


Recommended Posts

Ице,

незнам колко време отдели, за да разгледаш и тестваш сайта. А темата е широка, но на кратко концепцията на тази система до голяма степен обезсмисля гугъл.

И ако продължи да се усъвършенства със същите темпове бъдещето на конвенционалните търсачки е силно застрашено.

Чакаме Годо :hilezh:

това беше добро:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз къде съм казал, че концепцията им е еднаква?

Казвам, че с концепцията на системата, ако се развие достатъчно бързо и правилно гугъл ще се използва значително по-малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро ми прилича на online енциклопедия, и не мисля,че може да се сравнява с google. Концепцията им е различна :stupid: На мен лично на този етап не ми допада,пък и ако човек знае какво търси с google ще се оправи...та даже и по-лесно :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гъгъл няма да умре ако малко преосмисли "досадните" екстри които предлага напоследък.

Вече стана толкова "умен" че понякога е неизползваем. За съжаление прекомерното развитие води до пресищане.

Дано не се развият прекалено. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гъгъл няма да умре ако малко преосмисли "досадните" екстри които предлага напоследък.

Вече стана толкова "умен" че понякога е неизползваем. За съжаление прекомерното развитие води до пресищане.

Дано не се развият прекалено. :hilezh:

Google не натрапват нито една от екстрите си.

Коя от тях са те принудили да използваш без да си я искал?

Не можеш да ползваш търсачката без регистрация ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Натрапват, натрапват.

Вече няма значение на какъв език пишеш за да ди го намери на български. Полезно за 4aterite но на мен ми пречи.

Ako nemi wqrwa[ opitaj ZADNIK. :icon_smile:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото какво става с GOOGLE OS?

Аз чакам с нетърпение да излезе някоя свястна алфа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото какво става с GOOGLE OS?

Аз чакам с нетърпение да излезе някоя свястна алфа

http://www.android-bg.com/ ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде на търсачките

Microsoft пуска търсачката Kumo

Новата услуга ще дава по-малко, но по-качествени резултати

Microsoft ще пусне следващата седмица новата си търсачка Kumo.com. Уолстрийт Джърнъл съобщава, че вече са проведени вътрешите тестове, съобщава TechNews.bg. Kumo.com е поредният опит на софтуерната компания да отнеме позиции от Google и Yahoo на пазара за търсене в интернет, писа Ройтерс, макар и от Microsoft да не се обявили подобна цел.

Рекламата на новата търсеща машина е поверена на агенция JWT, която ще разработи и проведе кампанията. През април Advertising Age съобщи, че Microsoft ще похарчи 100 милиона долара за реклама на Kumo.

Очаква се услугата Kumo.com да бъде демонстрирана на конференцията “D: All Things Digital”, но Microsoft все още не е потвърдила новината. Според предварителните информации, Kumo ще дава по-малко резултати при търсене, но по-качествени.

Междувременно, comScore изнесе нови данни за пазара на търсене в САЩ, които сочат, че през април Google е увеличил дела си с 0,5% и вече държи 64,2%. Microsoft е на трето място с 8,2%, а Yahoo е втора с 20,4%.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Натрапват, натрапват.

Вече няма значение на какъв език пишеш за да ди го намери на български. Полезно за 4aterite но на мен ми пречи.

Ako nemi wqrwa[ opitaj ZADNIK. :gut:

Кат ти пречи ползваш гогле.ко.юк

http://www.google.co.uk/search?hl=en&q...mp;aq=f&oq=

:bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...