Jump to content

B4 2.0 моно към 2.0 16V


Recommended Posts

Колата е на мой приятел, B4-ка 2.0 моно 90 коня и му изпадна изгодно глава от B4-ка 2.0 16V и ме интерсува ме сложна ли е конверсията и освен главата от 2.0 16V какво друго трябва, долнището на двигателите е едно и също...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще я пълни на ръка със помпичка за клизми :respekt:

и добрата моноинжекция безпроблемна ще я замени с топузите и кантарите от онова недоносче ACE ? :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

диаметър на цилиндъра и ход на буталото са еднакви и на 2.0 моно, 2.0 инжекция и 2.0 16V инжекция, не вярвам да има разлики по блока, според мен главата и инжекцията от ACE трябва да са достатъчни за интервенцията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

диаметър на цилиндъра и ход на буталото са еднакви и на 2.0 моно, 2.0 инжекция и 2.0 16V инжекция, не вярвам да има разлики по блока, според мен главата и инжекцията от ACE трябва да са достатъчни за интервенцията

Колегата по-горе имаше впредвид за челата на буталата дали са еднакви! Не е важен само размера. А не мислиш ли че освен главата и инжекцията ще са нужни и ЕКУ-то от ACE както и инсталацията и колектори,

дебитомер, и куп други дребни глупости?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата по-горе имаше впредвид за челата на буталата дали са еднакви! Не е важен само размера. А не мислиш ли че освен главата и инжекцията ще са нужни и ЕКУ-то от ACE както и инсталацията и колектори,

дебитомер, и куп други дребни глупости?

хубо де,що го питате ядосано какво му е нужно,а просто не му обясните конкретните части,възли и начини?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем нормално си го питам пича :bia: нито ми ядовит тона нито подигравателен, а зададен въпроса ми така хем му подсказва какво ще му трябва хем не съм сигурен дали не ги е взел тея неща покрай главата .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купувач нотариус,продавач нотариус,тва е цялата работа :hilezh:

поне най лесния начин съм ти написал,иначе е сериал с няколко сезона

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а и да не забравяме че на ебаното АЦЕ първо нема да намериш майстор дето да му се занимава да ти го настрои, второ тия 140 коня са малко виртуални и ги усещат само върлите собственици на аце-та че да не ги е срам каква пръчка са си купили :flipoff:

така че не се занимавай с глупости

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...