Jump to content

Смартфон


Recommended Posts

Не вярвам толкова много модели да има и всички да са "свръхзабиващи боклуци" , пък и този процесор от 624Mhz хич не е малък :hilezh:

Сигурно , незнам има над 200-300 модела смартфони и само на Apple ли да става за нещо ? :hilezh:

ами епъл имат само един модел телефон и дори баба ти го знае

я питай другата ти баба на НТС и на АСУС кои модели знае

и после помисли как може фирма, която не е произвеждала никога телефон с първия си произведен да преобърне целия свят на смартфоните

и защо е така

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 192
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Не вярвам толкова много модели да има и всички да са "свръхзабиващи боклуци" , пък и този процесор от 624Mhz хич не е малък :hilezh:

Сигурно , незнам има над 200-300 модела смартфони и само на Apple ли да става за нещо ? :hilezh:

Може да се пробваш. Да станеш тестер на WM. Ние ще гледаме.

Нали сега излизал поредният убиец на IPhone - неква тошиба с CPU на гигахерц. От две години го убиват айфона, а той не знае горкия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре бе Paho

Във всеки кьорав ГЛобулски магазин има мостри изложени на айфон

отиди и си поиграй с него 10 минути

и тогава ела и напиши пак какво мисли

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбера ква ти е драмата с айфона...........за има няма 150 лева разлика да правиш компромис.......пък го има и на изплащане.Най добре скокни до некой Глобул поиграй си с него проучи условията и абонаментите и после мисли за некви алтернативи.

Успех в избора но според мен или айфон или нокиа 1200 с фенерче :lol: .(познай аз с кой съм)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбера ква ти е драмата с айфона...........за има няма 150 лева разлика да правиш компромис.......пък го има и на изплащане.Най добре скокни до некой Глобул поиграй си с него проучи условията и абонаментите и после мисли за некви алтернативи.

Успех в избора но според мен или айфон или нокиа 1200 с фенерче :lol: .(познай аз с кой съм)

С фенерчето ли ? ;) Е моя е малко по-добър от него :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак съм на вълна Асус P552 :dance:

Моля дайте ми конкретно за модела някакви недостатъци да се разубедя :hilezh:

Конкретно основния недостатък е, че Асус телефони не могат да правят ... :dance:

Казвам ти, че ше те е яд после. Вервай ми. :flipoff: Или дай повече пари за iPhone (HTC) или, ако не ти се дават си земи само телефон, но поне качествен да е .... :respekt:

има проблеми некви със слушалката, нещо му прекъсват разговорите ...

Същата работа е и при мен, па и с кво ли всъщност нема проблеми. :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Конкретно основния недостатък е, че Асус телефони не могат да правят ... :dance:

Казвам ти, че ше те е яд после. Вервай ми. :hilezh: Или дай повече пари за iPhone (HTC) или, ако не ти се дават си земи само телефон, но поне качествен да е .... :respekt:

Същата работа е и при мен, па и с кво ли всъщност нема проблеми. :hilezh:

Колега ти кой модел имаш и какви са му проблемите ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е той няма нищо общо с Н95, а и незнам дали се продава вече.

Ако изключим touchscreen дисплея и хардуерната клавиатурата иначе хардуерната платформа е същата, с тази разлика, че са клокнали малко процесора. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Конкретно основния недостатък е, че Асус телефони не могат да правят ... :hilezh:

Казвам ти, че ше те е яд после. Вервай ми. :flehan: Или дай повече пари за iPhone (HTC) или, ако не ти се дават си земи само телефон, но поне качествен да е .... :hilezh:

Същата работа е и при мен, па и с кво ли всъщност нема проблеми. :hilezh:

писал съм по-горе

Колега конкретно в твоят случей си мисля ,че проблемът идва от слабият прицесор на P320 :bia: който за малко и аз не си купих миналата година ;)

А иначе по-конкретно какви точно проблеми ти създава и кое те дразни в него ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слабия процесор му е най-малкия проблем...

Цъ. Много са ми възраженията. :hilezh:

Само неколко за които се сещам веднага. Бутона за да снимаш изисква такова усилие за да го натиснеш, че трябва да си се подпрял на нещо за да не се размести снимката и на практика камерата е неизпозваема. Че виндуса забива, хайде ше го отдадем на слабия хардуер. GSM-модула е пълна пръчка. Батерията е зле. Подсветката на бутоните е ужасно дразнеща. Свети и около тях през дупките. И още доста мога да ти пиша. Аве с ляв измръзнал крак е правен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ходих да поразцъкам малко Асусчето(P552) и вече съм на крачка да го взема :gut:

Не се случи да забие или забави нещо докато го разглеждах , но все пак не е натоварен още с нищо.

Момчето в магазина ми пообесни уж за какво става дума и по неговите думи процесорът бил наистина доста важен за да не бави :gut: И ме надъхваше ,че ще има период на адаптация към WM , но като свикна няма да искам да го сменя с друго :gut: (поне при него било така)

Тук разбрах ,че всички са на вълна Apple iPhone :) , но никой не ми даде коментар който е имал пряк достъп с такъв модел или поне с подобни характеристики :)

Та май пак по старата формула Опит-Грешка или Не :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ще сподели ли какво за него е смартфон?
Хентелегентен тилифон бе баце. ;)Нещо дето е по-умно от мене, а па ми се събира в джоба. :dance:
е той няма нищо общо с Н95,
Аргументирай се ако може, че нещо съм неориентиран и се чудя струва ли си разликата в парите, която ще е около 1000 лв. за мен като продам сегашния. :) Редактирано от daks
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прав е жонката, че отдолу е същия почти, аз като казах, че е различен, имах в предвид форм фактора. Тони ти не беше ли с 5800? Щото с него много няма смисъл май да го сменяш, освен ако не пишеш мейли. Но и не съм виждал Н97 наживо, обаче на снимки ми е много грозен и дебел.

Междувременно представиха новия iPhone вчера - ето някои нови екстри

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, а някой има ли впечатления наистина от този N97???

Струва ли си спрямо N95 8GB или е почти същия???

Бате и аз го чакам с нетърпение,заедно си взехме 95ците сега заедно ще се метнем на 97 :f_ck_you:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате и аз го чакам с нетърпение,заедно си взехме 95ците сега заедно ще се метнем на 97 :f_ck_you:

земи новия айфон

нема ходиш се с тия нокии

стани модерен

промени се

custom_1244488769667_iphone3gs.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слафе,харесва ми ипхонето,но съм се научил да работя,да преинсталирам и да зареждам програми на Нокиа!

Нямам време да се уча отново,а и от 95 съм много доволен,това е първия телефон,който издържа толкова дълго време на моята груба експлоатация!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...