Jump to content

Боя


Blagoy Petrov

Recommended Posts

Здр...интересува ме дали трябва да сменя талона на колата, ако я направя металик - същия цвят, но металик...???

И от къде мога да намеря лайсните по вратите ?

Благодаря !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип си длъжен да уведомяваш KAT при подобни външни промени и те да се вписват в талона, но силно се съмнявам някой от тия далтонисти някога да хване разликата. Доколкото знам обаче би могло да ти направят проблем при кражба на колата и търсенето/намирането и. Заст. ти компания също може да ти направи проблем...а бе изобщо най-добре си отрази промяната в талона!

За лайстните се обърни към Emsi Audi!

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен утре колата ми излиза от боя и в петък отивам на застраховка...по талон е тъмно синя, но от утре ще е тъмно син металик :respekt: и не мисля да сменям талона,проблема е при смяна на цвят..примерно от синьо в черно :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Благодарско за отговорите !!!

А, ако не е проблем ще помоля колегата ibonev85 да даде 2-3 снимки на новия цвят, защото моята е (ще е ;) ) същия цвят.

Благодаря !

Редактирано от Blagoy Petrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарско за отговорите !!!

А, ако не е проблем ще помоля колегата ibonev85 да даде 2-3 снимки на новия цвят, защото моята е (ще е :hilezh: ) същия цвят.

Благодаря !

днес около обяд отивам да я взимам...ще я снимам и довечера сигурно ще кача снимки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
да колега :hilezh: извинявам се за забавянето..утре ще ги кача, не са на този компютър :unsure:

отново се извинявам за поредното забавяне :) но ми издуха гарнитурата на главата и сега съм разглобил всичко и нямам време да отида до офиса да кача снимките...надявам се до края на седмицата всичко да е наред и да кача снимки :) м/у другото цвета е станал доста интересен...явно има и доста червени и кой знае още какви перли в боята, защото на моменти е като хамелеон :) не знам да не стане вече проблем, че не съм сменил талона :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най-после снимките :D

post-3029-1246657368_thumb.jpg post-3029-1246657374_thumb.jpg post-3029-1246657376_thumb.jpg post-3029-1246657379_thumb.jpg post-3029-1246657382_thumb.jpg post-3029-1246657385_thumb.jpg post-3029-1246657390_thumb.jpg post-3029-1246657393_thumb.jpg post-3029-1246657397_thumb.jpg

за съжаление проблема с лайсните остана :) дано скоро намеря...ако не ще трябва от Юни трейд а там е дебелооооо :) търси се най-вече задна лява :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе не знам дали така ми се струва..или сме прекалили с червените и ....като цяло с перлите :( бие на моменти на лила... :wall:

Колега, сподели къде си боядисва колата и ако е удобно какво ти струва удоволствието (може и на ЛС), че и на мен ми предстои да гледам този филм :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, сподели къде си боядисва колата и ако е удобно какво ти струва удоволствието (може и на ЛС), че и на мен ми предстои да гледам този филм :respekt:

и аз бих желал да знам същото,но сериозно се замислям има ли смисъл от цялото действие и ще изкара ли повече от половин година преди да стане пак за цялостно :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, сподели къде си боядисва колата и ако е удобно какво ти струва удоволствието (може и на ЛС), че и на мен ми предстои да гледам този филм :)
и аз бих желал да знам същото,но сериозно се замислям има ли смисъл от цялото действие и ще изкара ли повече от половин година преди да стане пак за цялостно :blink:

имате Л.С. :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

що на лични,напиши и тука да знаем и ние :blink:

Колеги, ще се опитам тази седмица да уговоря отстъпки за форума. Със сигурност цените ще ви допаднат :) Камерата е Glasurit :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ей да си кажа че и мен ме заинтригува цената....

Гледам станала е много добре колата...

Комплименти!!!

Но и на маята лака почна да си отива и със страшна сила сме се запътили към "камерата" :hilezh:

Нема да е лошо да знаем някаква ориентировъчна сума... и адрес... ако може.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей да си кажа че и мен ме заинтригува цената....

Гледам станала е много добре колата...

Комплименти!!!

Но и на маята лака почна да си отива и със страшна сила сме се запътили към "камерата" :respekt:

Нема да е лошо да знаем някаква ориентировъчна сума... и адрес... ако може.

Здравейте...като цена говорим за около 800 лв :hilezh: зависи колко работа има по колата..в смисъл дали е ударена и тн...или само за боя :lol: тия дни ако ми остане време ще ходя до сервиза да говоря пак с човека и да ми каже повече инфо..примерно с какви материали работи :) а на детайл мисля че взима към 120 или нещо такова ми се върти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попринцип като марка не мога да кажа конкретно, примерно моята е боядисана с боя и лак Glasurit. Но може с материали по желание на клиента,примерно ако някой има предпочитание към определена марка :hilezh: Моята я направи за около седмица. А за гаранция каза, че е като навсякъде, минимум 6 месеца :blackey:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...