Jump to content

Поставяне на S-line волан


Recommended Posts

Здарвейте имам възможност да си взема такъв волан:

  http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=145337

 

Вупроса ми е моята каляска е В3ка 91г. ще се налага ли преправяне и труно ли ще сваля моя волан и ще сложа този

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • Отговори 60
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 2 years later...
  • 4 weeks later...

Здравейте, имам един въпрос.Прочетох темата,но понеже не съм много запознат с колите и модификациите и реших да попитам направо.Някой от снимките ги няма в темата... :( Сега на въпроса, Може ли да се смени волана на А4  2002-2004 година със някакъв от типа на снимката по-долу? и ако може какъв би бил той?

 

Знам че има много разновидности на тези волани за това поствам някакъв просизволно избран

2009-audi-a4-4-door-wagon-auto-2-0t-quat

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може. За монтажа дори няма да има нужда от втулка. Интересен е момента с еърбега, има риск да не можеш да го подкараш при теб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре за еър бега ще го мисля ами, копчетата по волана как ще се направят да работят? и какъв волан да търся за да станат нещата по лесно

благодаря предварително

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, да започнем с най- простия въпрос- какви копчета ти трябват? За звук, блутуут, смяна скорости? Принципно нещата стават с лентов кабел, клойто подържа различни функционалности + подходящи консуматори за сигналите от бутоните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами какви не знам какви опции предлага, но да кажем че някакви стандартни за звука да си управлявам да сменям радото станцииите да превключвам от диск на радио и т.н. не знам за контрол на скоростта от там ли се настройва,ако може да се управлява бордовия компютър(да ми показва моментен разход,колко км съм изминал този тип функции.Примерно ако може да имам поне половината от тези неща ще е супер

 

П.С надявам се не искам много 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...