Jump to content

Търся малка кола за моята половинка


Recommended Posts

  • Отговори 98
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Незнам кво толкова им се чудиш.В тоя безмислен клас и пълен с грозни коли за мен само А2-ката е ценна и Крос Поло ама то е по-ново.Мойта като я питам казва Мазда МХ5/или ТТ на кантар са и :blackey: / ,БМВ 1 или Ауди А5 нищо че ше и е неудобно с децата/2 броя/ :blackey:

Редактирано от TDI_Fan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето малко еретични идеи:

http://buyback.bg/posts/140

40000 км.

Верно звучи ерeтично, кола 2006г. без климатик....

Редактирано от deliveryman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, ако не ми пукаше и бех 50 кила с мокри гащи,

веднага сменям а4-ката за едно А2 :lol:

Ей, това е причината вече поради, която и жена ми се насочи към тази кола :lol: , тя даже и с два чифта морки гащи, пак едвам ги стига 50 кила и основен довод аз след време да не се доближавам до мъника А2 /лично тегло 100 + /.

Абе пак раглеждах мобилето и някакси не можах да видя моделче в Бг след 2004-та както ме съветва Райно. То верно, че и парите ми не са достатъчни, но пък затова и се печелят :lol: .

Райно, доколкото разбирам тези Ц3-ки на Ситроен са слаба работа, така ли. Защото жената като го видя и вика, че ако не било А2, ще е Ц3. Много я изкефи. По-добре да не бях отварял онзи линк на Speedy Man. :lol:

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия коладжийките още ли не си ги засилил?

Mи те ми върнаха 300 броя.,към 240 продадох и като гледам на първо четене около 50- 60 са ми останали...

Виде му се края,като продам последната ще вдигам банкет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mи те ми върнаха 300 броя.,към 240 продадох и като гледам на първо четене около 50- 60 са ми останали...

Виде му се края,като продам последната ще вдигам банкет.

Понамирва ли се някоя читава от тях. Например с климатик, 4 врати и на малкооооо килиметри. Не ми се вярва, че всички са карани съвестно, но ако има добър екземпляр според теб...

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С четири врати вече няма - последната отива при Sir T.

Със 2 врати - няма проблем да ти намеря.

Какъв бюджет(максимум) си определил?

4 врати е едно от условията за закупуване на колата. Иначе бюджета не е кой знае колко голям - 10 к.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

MrD, a Nissan Micra показал ли си й?

Жените по мое мнение страшно много ги харесват ->

http://www.mobilen.bg/pcgi/printdet.cgi?id=11246538271154285

:steinigung:

Или Мазда 3 примерно, малко по - скъпи са, но..

http://www.mobilen.bg/pcgi/printdet.cgi?id=11244121067777747

Редактирано от Finish First
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Nissan Mиcra никога. Преди А2ката се бяхме насочили към Миcra и то чисто нова.Ходих на тестдрайв,отвратителна кола-пластмасова,шумна,нестабилна.....!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
MrD, a Nissan Micra показал ли си й?

Жените по мое мнение страшно много ги харесват ->

Или Мазда 3 примерно, малко по - скъпи са, но..

На моята съпруга й харесват тези по заоблени и т.нар. според нея "футуристични колички" - започваме Ситроен Ц3, Микрата, Сеат Ибиза или онзи по-малия й модел Ароса, Рено Клио, Мазда 3. Ауди А2 започна да го заглежда чак след като й показах, това което написа колегата Райно. Но при условия, че аз съм човека, който ще плаща и впоследствие ще поддържа и тази кола искам да взема нещо, което да не стои постоянно по сервизите.

По отношение на чакането съм склонен, но някъде до към есента. Края на септември, началото на октомври, защото тогава малката тръгва на ясла, а Баткото е на предучилищна като двете детски заведения са на разстояние 10-на километра. А Аудито ми трябва на мен за работа и т.н.

Редактирано от MrD
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 врати е едно от условията за закупуване на колата. Иначе бюджета не е кой знае колко голям - 10 к.

Още 1000лв се напъни и вземи това:

http://www.usedcars.autotechnica.bg/index....=1&offset=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но при условия, че аз съм човека, който ще плаща и впоследствие ще поддържа и тази кола искам да взема нещо, което да не стои постоянно по сервизите.

Тогава Ц3 го забрави. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И другият вариант е :

ако изчакаш 10 дена ще ми върнат една такава на 30 000км.

Каква ще й бъде цената на тази, която очакваш? Кой я е карал и къде ли, за да е само на тези километри? /ако е възможно да кажеш де/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На моята съпруга й харесват тези по заоблени и т.нар. според нея "футуристични колички" - започваме Ситроен Ц3, Микрата, Сеат Ибиза или онзи по-малия й модел Ароса, Рено Клио, Мазда 3. Ауди А2 започна да го заглежда

Ти пак си добре,доста коли си харесва и все някоя от тях ще има.Аз какво да кажа като мойта половинка иска единствено и само new beele ,червен или жълт,ако може и кабрио :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква ще й бъде цената на тази, която очакваш? Кой я е карал и къде ли, за да е само на тези километри? /ако е възможно да кажеш де/.

11200лв. е цената.

Ми предполагам че са я карали само в София....Като ми я върнат ще мога да ти дам повече инфо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...