Jump to content

Решение на проблема с Механичния боклук(инжекцион)


Recommended Posts

Даси киснеш карборатора в корселин и да го вариш с меглио зада го почистиш сигурно е голям кеф.А после дасе мъчиш да ни обедиш колко е по хубаво даси с карб щот като го свариш и всичко е ОК :birthday:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 103
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

А аз съм лесен 1 реглаж на газовата при 1 газаджия във павлово последния път беше 18лв но си заслужава (механични инжекций не прави)

Е, как ще прави ,като не разбира фе :respekt:

А аз съм лесен 1 реглаж на газовата при 1 газаджия във павлово последния път беше 18лв но си заслужава (механични инжекций не прави)

Е, как ще прави ,като не разбира фе :bia:

ПП А кв'о да чета не ми казвай!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даси киснеш карборатора в корселин и да го вариш с меглио зада го почистиш сигурно е голям кеф.А после дасе мъчиш да ни обедиш колко е по хубаво даси с карб щот като го свариш и всичко е ОК :)

ДАМ Поне не карам като теб Битов отпадък Свали 1 лепенка от някоя кофа за боклук и си я залепи на аудито :hilezh: А аз отивам да си свария карбуратор за мезе.

А аз съм лесен 1 реглаж на газовата при 1 газаджия във павлово последния път беше 18лв но си заслужава (механични инжекций не прави)

Е, как ще прави ,като не разбира фе :rolleyes:

А аз съм лесен 1 реглаж на газовата при 1 газаджия във павлово последния път беше 18лв но си заслужава (механични инжекций не прави)

Е, как ще прави ,като не разбира фе :hilezh:

ПП А кв'о да чета не ми казвай!!!

Напротив еазбира но не Прави кофи за боклук :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да де,прави нужници като твоя :)

ХИХИХИХИХИХИ Голям си отворко нужник е механичната инжекция а че вие сте смотани селяндури и неможете 1 болче сами да си развиете :hilezh: КАК на Всички отворковци като теб инжекцйоните са им перфектни а пък четът темата? Даже и на стандарта за екология не отговарят значи са по зле и от кошче за боклук на Кофите пише ЕКО а вие сте далеч от екологията :):excl: :excl: :excl: :excl: :excl: :excl:

Редактирано от Влади
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти па поне мноо ги разбираш паляк ,та ти объркаха ремъка и ти се изра в мотора щот реши че е от инжекцията :respekt::hilezh: :hilezh: Отностно болчетата,запомни-на дЕсно се завиват а на лЕво се отвиват!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти па поне мноо ги разбираш паляк ,та ти объркаха ремъка и ти се изра в мотора щот реши че е от инжекцията :hilezh: :hilezh: :bia: Отностно болчетата,запомни-на дЕсно се завиват а на лЕво се отвиват!!!

Със сигорност разбирам повече от дебе селяндур А ремъка беше зацепван от някой селтак като теб преди да купия колата :icon_arrow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е видех как ги разбираш паляк :hilezh: Ще ти докарам мойта да ми я направиш :icon_arrow: че нащо не моем се управим...

ПП Ваското 2 добре се е справил,не като теб да те прати за кафе а ти бира да му донесеш.

Редактирано от Niki001
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е видех как ги разбираш паляк :hilezh: Ще ти докарам мойта да ми я направиш :icon_arrow: че нащо не моем се управим...

Нямаш проблеми селчо ела със голямо удоволствие хубавия ти инжекцйон ще отиде към първата кофа за боклук :hilezh: То и бош са се отказали от тази инжекцйя само селяните като теб дето са голями разбирачи си мислят че е хубав ама до вчера на село със трактора и нормално сега да ти харесва !!!! :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш проблеми селчо ела със голямо удоволствие хубавия ти инжекцйон ще отиде към първата кофа за боклук <_< То и бош са се отказали от тази инжекцйя само селяните като теб дето са голями разбирачи си мислят че е хубав ама до вчера на село със трактора и нормално сега да ти харесва !!!! :flehan:

Бухахахаха цървул до ся мислех да не се мешам в спора ви, ма я ни светни си знаеме кои са недостатъците на механичната инжекция, или недостатъка е, че за да боравиш по нея трее имаш некви минимални знания дет ти в Бузема не си успял да усвоиш? :hilezh:

Селяк скубещ инжекциони и слагащ на тяхно място карбове да обяснява на хората кви селяни били, хохохохохохох ей чифтокопитен добитък да хващаш и да се покриваш в некоя от балите сено дет са пред вас.

Редактирано от KYPO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бухахахаха цървул до ся мислех да не се мешам в спора ви, ма я ни светни си знаеме кои са недостатъците на механичната инжекция, или недостатъка е, че за да боравиш по нея трее имаш некви минимални знания дет ти в Бузема не си успял да усвоиш? :hilezh:

Селяк скубещ инжекциони и слагащ на тяхно място карбове да обяснява на хората кви селяни били, хохохохохохох ей чифтокопитен добитък да хващаш и да се покриваш в некоя от балите сено дет са пред вас.

Той и marian990 мислеше да я прави тая тъпня със скубането, накрая си взе дюзи и потенциометър и ооооо чудо колата върви както трябва без мизерии...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей чифтокопитен добитък да хващаш и да се покриваш в некоя от балите сено дет са пред вас.

:hilezh: Направо го унищожи с тези думи :hilezh:

П.П. Механичния инжекцион си има лек, но когато искаш просто да си кютиш и да си осакатиш колата мизерно слагаш един карб и си какраш ладата с голям кеф за дето си спестил някой лев.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бухахахаха цървул до ся мислех да не се мешам в спора ви, ма я ни светни си знаеме кои са недостатъците на механичната инжекция, или недостатъка е, че за да боравиш по нея трее имаш некви минимални знания дет ти в Бузема не си успял да усвоиш? :)

Селяк скубещ инжекциони и слагащ на тяхно място карбове да обяснява на хората кви селяни били, хохохохохохох ей чифтокопитен добитък да хващаш и да се покриваш в некоя от балите сено дет са пред вас.

Е Боклук какъв си ти та ще ми говориш така аз съм обяснил какви са недостатъците а най голямия е селани като теб и другите Да го духате не четете темата деба селяните а относно балата със сено ходи ти да се шибаш със добитака си! ПП Педалче недоклатено
:flehan: Направо го унищожи с тези думи :)

П.П. Механичния инжекцион си има лек, но когато искаш просто да си кютиш и да си осакатиш колата мизерно слагаш един карб и си какраш ладата с голям кеф за дето си спестил някой лев.

Не ме е унищужил бъди спокоен селянино скапан

Не бе той "мисли " да си избие апартамента в София щото е оставил баща си без крави :birthday::)

Не напротив ти си заминавай от където си дошъл селтак скапан дошъл във София и си мисли че е хванал господ за хуя педал скапан

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във Този форум няма ли модератори или и те толко разбират?Защо се допускат някакви тъпи селяни да имат право на глас като ни най малко си имат понятие по темата?Ако обичат модераторите да се позадействат малко във началото се видя кой разбира 1/2 във този форум само си чешат езиците! Мерси

Аре стига сте се хранили !!!

Е стига ма виж колко са прости аз спирам да коментирам не ми се занимава със слабоумни простаци оставям модераторите да си свършят работата и да направят малка чистка неможе всеки да дава мнение :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е стига ма виж колко са прости аз спирам да коментирам не ми се занимава със слабоумни простаци оставям модераторите да си свършят работата и да направят малка чистка неможе всеки да дава мнение.

Скивай са колко си :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е стига ма виж колко са прости аз спирам да коментирам не ми се занимава със слабоумни простаци оставям модераторите да си свършят работата и да направят малка чистка неможе всеки да дава мнение.

Скивай са колко си :hilezh:

Простотията ходи по хората а не по животните селтак скапан
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С риск да отнеса бан или нещо грубо от двамата спорещи дотук, ще напиша, че този форум е голяма помощ за лаици като мен,които искат да получат съвет,идея или отговор за наболели въпроси....а, не да си мерят п....те и да се доказват кой е най-най..!Все пак и сервизите трябва да могат да печелят от клиента!Останалото е въпрос на добра воля да споделиш опит! А колцина си казват тайните тук.......

Редактирано от birolino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек ти направо кефиш къв си елементарен и освен това обиждаш уважавани във форума хора което нито ти прави чест нито е отношение което се толерира, но пък нали повечето добитък по улиците е точно като теб ма кво ти пука зад монитора и мишката е голям герой.

Редактирано от cvetan83
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С риск да отнеса бан или нещо грубо от двамата спорещи дотук, ще напиша, че този форум е голяма помощ за лаици като мен,които искат да получат съвет,идея или отговор за наболели въпроси....а, не да си мерят п....те и да се доказват кой е най-най..!Все пак и сервизите трябва да могат да печелят от клиента!Останалото е въпрос на добра воля да споделиш опит! А колцина си казват тайните тук.......

Прав си аз затова съм пуснал темата защото много хора се допитват до форума лошото е че много са само разбирачите който са само от вкъщи. <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

cvetan83

Говорете си не ми пречите те може да са уважавани но до колко разбират за да говорят? Виж сега аз съм я пуснал темата за хората който им е писнало и искат да минат на карбуратор скоро имаше питане във форума за същото.А не да спория със вас Ваште инжекцйони може д аса перфектни но има хора който имат много проблеми само във форума колко е писано за тези проблеми.Аз реших проблема по този начин и не съм 1 и не съм последния който ще го направи <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Спецялно за голямите разбирачи във този форум.Който оплюваха ладовия карбуратор ейто ви линк към тема във WV форума относно този карбуратор.Но там колегите във дииствителност разбират а не като тук разбирачи на думи ;)http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?t...ht=%CE%C7%CE%CD

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Извинявам се предварително,че ще използвам темата, но искам да питам може ли на АВК да се сложи моноинжекция, че ми писна от дебитомери и други подобни боклуци.Мисля, че ще е по лесно дори и от смяната на пълната инж. с карбуратор.

Дайте някакви идеи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...