Jump to content

Новото А8 раздуто от JE Design


Recommended Posts

мене А8 с цялята решетка ми беше любимата кола - просто съвършенство - а сега вече това РАЗЦЕПВА отвсякъде!!!! :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В София има едно такова ново А8, черно със същата задна броня и ауспуси. Кара го готина мацка една... засичал съм го 2-3 пъти на Витошка. Отпред обаче мисля няма тези екстри, дори не съм сигурен дали беше със single frame.

reply на "П.С. wizi те тука им слагат single frame масово...":

Да живеят магазините като АвтоЕлит :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тука има една такава... идва доста често в сервиза и като я видя не мога да повярвам как така може да и ебат маиката така тези от Je Desighn направо ми се повръща...

П.С. wizi те тука им слагат single frame масово...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на мене не ми се аресва,отпред и отзад бива ама от страни като идънена кошница седи(като моита кола )развалили са колицата <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека ми я дадат с безплатен сервиз, гараж, охрана, застраховка и бензин(+10000 месечно за да си купувам разни неща) пък ще ви кажа каква е кошница....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази софийската за която говорите, чат пат паркира на паркинга дето аз си паркирам моята кола, по нея има обаче много малко детайли на JE DESIGN, но правят колата 100 пъти по различна от останалите <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на мене не ми се аресва,отпред и отзад бива ама от страни като идънена кошница седи(като моита кола )развалили са колицата  :)

батенце вземи млакни се скрии това е кола номер 1 а ти ми говориш че е кошница брее аре да не се караме за една кола но нее кошница повярвай ми ако мислиш че е кошница това е така щото сигурно неможеш да имаш такава исега за тва я обиждаш аре леко каране на твоита кошничка пич

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aлооооу, Потребител No.: 1,972! Дръж се малко по-сполучливо, ша мое ли? Колегата мое да e кьораво прасе, но със сигурност думите му имат повече ирония от колкото ти дефакто си разбрал, така че обуздай малко напрежението си - нема място за възбуда чак толкова много. Ае сос здраве!

btw пробвал ли си някога да пишеш с точки и главни букви? Другите препинателни знаци ги оставяме на страна, не е нужно всичко на куп.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...