Jump to content

Recommended Posts

Здравейте искам да си направя А4-ката да прилича на А6 ауролд :lol: за целта трябва да направя няколко модификации който нямам представа дали са възможни и как ще се отразят на колата.

1. Трябва да я повдигна , най лесният варянт е с подложки на пружините от пред и от зад , вторият варянт е с нови по дълги пружини и третият варянт е с нови по дълги амортисиори и нови по дълги пружини. Ще пробвам нй напред първият варянт т.е. с подложките и ако ефекта ми хареса ще си остане така. Въпроса тук е как ще се отрази върху амортисорите поставянето на тези подложки и как се се отрази на стабилността на колата (естествено че ще се влуши но колко?).

2. Искам слад повдигане на колата да соктавя и малък ролбар от пред , имате ви идея каде може да се хване имали стбилно място ?

става въпрос за А4 Б5

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте искам да си направя А4-ката да прилича на А6 ауролд :lol: за целта трябва да направя няколко модификации който нямам представа дали са възможни и как ще се отразят на колата.

1. Трябва да я повдигна , най лесният варянт е с подложки на пружините от пред и от зад , вторият варянт е с нови по дълги пружини и третият варянт е с нови по дълги амортисиори и нови по дълги пружини. Ще пробвам нй напред първият варянт т.е. с подложките и ако ефекта ми хареса ще си остане така. Въпроса тук е как ще се отрази върху амортисорите поставянето на тези подложки и как се се отрази на стабилността на колата (естествено че ще се влуши но колко?).

2. Искам слад повдигане на колата да соктавя и малък ролбар от пред , имате ви идея каде може да се хване имали стбилно място ?

става въпрос за А4 Б5

а и още нещо 15 цолова джанта с гума висока на 80 дали ще влезне при полужение че колата ще е малко вдигната ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а и още нещо 15 цолова джанта с гума висока на 80 дали ще влезне при полужение че колата ще е малко вдигната ?

:hilezh::) ТИ май искаш да се убиеш ..с толкова високи гуми и като вдигнеш и центъра на тежеста с тези подложки, знаеш ли какво ще се случи с поведението на автомобила ? :) А за по-дълги пружини въобще забрави...

A въобще куатро ли е това В5 ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен ще изглежда добре ако се вдигне , за нашите пътища ще е и добре да е вдигната :steinigung: естествено няма да ства за високи скорости но ... иначе то перник си е вече квартал на сф такаче никой не напада

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен ще изглежда добре ако се вдигне , за нашите пътища ще е и добре да е вдигната :hilezh: естествено няма да ства за високи скорости но ... иначе то перник си е вече квартал на сф такаче никой не напада

По какъв точно начиш ше изглежда добре ако сложиш отпреде ролбар ? :D Ти олроЪд виждал ли си си с ролбар ? Ако го направиш като хората с матовите брони и раздувки и алуминиевите подкартери става ама като ти следя мисълта съмнявам се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има доста типове окачване за Б5:

post-5327-1248286241_thumb.jpg

Оградените с червено според мен дават Олруд ефект

Засилвай се по моргите и рови за такива амортесьори + пружини. Кодовете ги има на стикера в багажника при резервната гума.

Извращението с ролбара не го коментирам, но има хора, който само с това се занимават.

П.С.Във форума А3/А4 се появи един линк към американски сайт, в който продават помпащи се амортесьори или възглавници за А4, точно като на олроуда. Ако някой се сеща да даде линк

И все пак според мен не пипай нищо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има доста типове окачване за Б5:

post-5327-1248286241_thumb.jpg

Оградените с червено според мен дават Олруд ефект

Засилвай се по моргите и рови за такива амортесьори + пружини. Кодовете ги има на стикера в багажника при резервната гума.

Извращението с ролбара не го коментирам, но има хора, който само с това се занимават.

П.С.Във форума А3/А4 се появи един линк към американски сайт, в който продават помпащи се амортесьори или възглавници за А4, точно като на олроуда. Ако някой се сеща да даде линк

И все пак според мен не пипай нищо

10XXX

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да си направя А4-ката да прилича на А6 олроуд :blackey:За целта трябва да направя няколко модификации, които нямам представа дали са възможни и как ще се отразят на колата.

1. Трябва да я повдигна, най-лесният вариант е с подложки на пружините отпред и отзад, вторият вариант е с нови по-дълги пружини и третият вариант е с нови по-дълги амортисьори и нови по-дълги пружини. Ще пробвам най-напред първия вариант, т. е. с подложките, и ако ефекта ми хареса ще си остане така. Въпросът тук е как ще се отрази върху амортисьорите поставянето на тези подложки и как ще се отрази на стабилността на колата (естествено, че ще се влоши но колко?).

2. Искам след повдигане на колата да оставя и малък ролбар отпред, имате ли идея къде може да се хване, има_ли стабилно място?

-----------------------------------

И преди някой да каже, че това не е филологически форум или че се правя на интересен, или не знам какво си...

Аз съм българин и писмен текст от друг българин, преливащ от правописни грешки, ме обижда :blackey:

Редактирано от Satyr
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...