Jump to content

Поставяне и покупка на парктроник


A4Fena

Recommended Posts

Колеги, някой да даде съвети за поставяне заедно със закупуване на парктроника. Искам да го сложа отзад долу на черната лайсна, както ги има оригинално. Съвети къде да ида. До сега имам на впредвид Импас 56 за цената - 240 лв. звук + лед лампички. Някой друг да даде съвети?

Мерси :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, някой да даде съвети за поставяне заедно със закупуване на парктроника. Искам да го сложа отзад долу на черната лайсна, както ги има оригинално. Съвети къде да ида. До сега имам на впредвид Импас 56 за цената - 240 лв. звук + лед лампички. Някой друг да даде съвети?

Мерси :flipoff:

Виж сайта на НАВИ България.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж моя вариант. С преправянето на дисплея и монтирането (пробиването на бронята, другото си го монтирах сам) ми излезе към 160лв. Доста точен е и ако имам забележки, то това е когато е валяло и по датчиците се стичат капки вода- случва се да изпищи за фалшиво препядствие. Иначе е много прецизен като разстояние. Доволен съм от китайчето :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, има едно сервизче над Нептун, ЕЛ-ТЕХ системи-нагоре по уличката където беше преди салона на АВТОТРЕЙД (първата пресечка в дясно след светофара на НЕПТУН, посока пазара).

Момчето там е добро, слага аларми, музики, парктроници и т.н. Обяснява ако имаш интерес, наясно е какво прави, не е просто жичкаджия.

На моите коли там си слагах алармите, музика, парктроници не съм щото моята не е толкоз тръшната, че да удря бордюрите отзад :dance:

Успех с монтажа, независимо къде, че кадърни майстори рядко се намират.

Редактирано от Vlado_193
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Мерси, аз ще ида да го видя тва момче :) Ако имаш телефон негов дай го . Иначе в НАВИ България, този с ЛЕД-а който искам е 84 лв. , следователно 240-84=156лв. ТРУД ми искат в ИМПАС 56. Та се питам не е ли много това? И май ще ида при твойто момче :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, защо не си монтираш от тези дето са с магнитната лента, и няма пробиване, мисля че правиха и някакви отстъпки за хора от форума, или няма възможност на твоята броня да стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми щото сефте чувам за тях, я дай малко инфо колега??? Линк, къде ги видя?

Харесай си,куписи и ела да ти го сложа(ако искаш разбира се)

Иначе почти всички алармаджии мисля че продават и монтират.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батенца, айде да се похваля. Имам вече електромагнитен парктроник закупен от iv-auto! Хората са повече от коректни, а сервиза за Варна който ми препоръчаха мн ми хареса! Стефан е табетлия и мн внимателно действаше по време на цялата процедура по поставянето на лентата. Резултата е страхотен, няма дупчене и не можеш да разбереш, че имам парктроник :hilezh: Искам да благодаря на Вальо и на Стефан за перфектната работа!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

в софия, имам един приятел ,монтира с дисплей, който показва разстоянието в см отляво и дясно и звуков сигнал, много малък и приятен на вид дисплей и звук, в смисъл изглежда ок, на таблото, някъде около 150 лв с монтажа всичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...