Jump to content

Conti wintercontact TS 830 VS Bridgestone Blizzak LM-30


Recommended Posts

Еми всички топ гуми са надолу. Имат нови заводи в страни с по-евтина работна ръка. Това е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тестовете друго казват :steinigung:

Нали си взе акумулатора днес и ти е гот от цената :hilezh: , а тестовете както ти каза Боби(KYPO) не са съвсем меродавни. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе де да знам, Дънлопа като марка на Гудяр не може да е по-добър от самия Гудяр...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе де да знам, Дънлопа като марка на Гудяр не може да е по-добър от самия Гудяр...

Пак започваш да се вдетиняваш!

И двете марки са елитните на концерна. Следват Фулда, Сава, Дебица и още май една, но не я знам.

За информация на всички форумци Гудиър, Сава и Дебица 205/55/16 са произведени в Словения, а само Дънлопа в Германия. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Bridgestone притежава основния пакет на Firestone (това си е една добра щатска марка с традиции), Мilestone e на Марангони. Има и ROADSTONE на пазара в БГ към NEXEN мисля...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първи отзиви за Континентала ;) ;)

Преди малко във Варна се изсипа за кратко много силен дъжд (чистачките не смогваха) ;) и имах късмета да съм в колата на пътя :steinigung:

Заключението : до този момент не бях чувствал никога колата толкова стабилна в пороен дъжд и локви , а с летните имах усещането с подобна скорост че ще литна от пътя :angry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През всички гуми дет ми минават на ден през ръцете най-мило ми става като барнем Дънлоп.Много яка гума с много меки протектори.И на тех и на Контитата като видим МАДЕ ИН ГЕРМАНИ и ми става мило за немските стоки от едно време ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първи отзиви за Континентала :bia::supercool:

Преди малко във Варна се изсипа за кратко много силен дъжд (чистачките не смогваха) :hilezh: и имах късмета да съм в колата на пътя :hilezh:

Заключението : до този момент не бях чувствал никога колата толкова стабилна в пороен дъжд и локви , а с летните имах усещането с подобна скорост че ще литна от пътя :hilezh:

Смени си летните другата година да не стане беля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смени си летните другата година да не стане беля.

Какви са ти летните?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...