Jump to content

не иска да пали тоба audi


low_rider

Recommended Posts

преди седмица смених помпата за бензина.След смяната на третия ден започна да не варви като хората всякаш не достига гориво.Смених и горивния филтар мислех,че е от него никва промяна ''малка подробност преди да сменя филтара сложих добавка за почистване на горивната система''голяма грешка.Другото което е до инцекцията стига бензин но до там,цилиндрите сухи,на дюзите няма гориво.Ако някои се сешта от какво ми прави мизерии да помогне,че без кола си е трудно. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, сподели какъв ти е двигателя (букви) и каква е марката на добавката почистване, която си сипал!

Редактирано от Marcus Aurelius
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди седмица смених помпата за бензина.След смяната на третия ден започна да не варви като хората всякаш не достига гориво.Смених и горивния филтар мислех,че е от него никва промяна ''малка подробност преди да сменя филтара сложих добавка за почистване на горивната система''голяма грешка.Другото което е до инцекцията стига бензин но до там,цилиндрите сухи,на дюзите няма гориво.Ако някои се сешта от какво ми прави мизерии да помогне,че без кола си е трудно. :flipoff:

Защо добавката за почистване да е грешка ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо добавката за почистване да е грешка ?

Щото вместо да е почистила, може да е станала причина боклуци от резервоара и помпата да стигнат до инДжекциона.

Варианти много по принцип. :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или помпата е някакво менте, поработила е малко на ръба на нужното налягане и сега просто не прави нужното налягане.

Няма да си първия, изпищял от помпа "на далавера"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

помпата не е менте нито е на далавера цената и е 360 лв.Но наистина не прави нижното налягане и сега ще я подменят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

помпата не е менте нито е на далавера цената и е 360 лв.Но наистина не прави нижното налягане и сега ще я подменят

360 лева май е множко дори и за орГинална помпа.

Каква марка е и откъде я зема?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щото вместо да е почистила, може да е станала причина боклуци от резервоара и помпата да стигнат до инДжекциона.

Варианти много по принцип. :flipoff:

:hilezh:

И аз си мисля за това => почистване на дюзите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го ядох с един pierburg за 370 кинта, и при мен нищо не стана :lol:

после взех бош (помпата която извадих от резервоара беше бош и по нейния номер взех пак такава) и в момента на инжекциона налягането на горивото е 10 бара :flipoff: . Аз сега ще чистя резервоара и ще продухвам горивопроводите и се надявам нещата да се оправят, пробвай и ти с последните 2 неща

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...