Jump to content

Какво и беше лошото на темата Нов и ок.рекорд


Recommended Posts

Почувствах се длъжен да отговоря персонално и на двама ви. Не на последно място защото ви познавам лично, макар ли бегло.

Пич, странно защо пропускаш факта, че безхаберието в случая има две лица. Мое и на публиката. Твоята тема тотално премина в безсмислен чат на шепа "играчи", които си чешат езиците и ташаците докато гледат умно в монитора. Това ли трябваше да толерирам?

Това което се цели е ясно и точно: да ви се покаже, че това място поема по друг път и че теми с подобно развитие няма да търпят толериране. Казах го в последния си пост в онази тема, който в момента и той също е скрит, но ще се само цитирам "Темата премина в тотален чат. Сори". Ако мислип, че съм сбъркал като от 3 страници забърсах (почти) 2 с чиста доза спам - обясни ми защо и къде точно съм сбъркал.

Друго? :hilezh:

Това не те оправдава !

Тея семкаджии по форумите както ги наричат някои хора имат доста повече познания от теб и мен в областа за която пишат

и така както си чешат езиците( погледнато през твоите очи) те по цели нощи са в масло до уши и творят неща важни за тях и хората който се интересуват от това, неща с дълбок на днешно време за някой икономически смисъл ,неща който карат деца на по 14 години да четат дино диаграми и да се радват неимоверно като видят дадена кола на улицата или пистата ,неща които усмислят твоята работа тук! Това не е готварски форум или гоблен фен клуб !

Адрес на коментара

Нещо много критици се събрахте на куп ми се струва...На колегата който ми обяснява защо да се чисти, мога само да го помоля да почне да модерира..., веднага го дарувам с правата си!Другия който обяснява кой и как е по гаражите , да беше прочел колко от коментарите в темата бяха на тея от гаражите!!!Преди още някой да се направи на умен, нека да познавам Явор Банакиев от дете и да не ми обяснявате какво и как е превил.Явор 20 вентиловия гъз и останалите умници е време самите те да почнат да уважават труда на другите!!!

Адрес на коментара

Ти прочете ли какви глупости написа или да ти направя разбор на метериала? :hilezh: Хората, които визираш, може да са най-големите капацитети, но когато генерират 100% чист спам директно падат в графа "За модериране" и там стъпвам аз и останалите от екипа. Ще се повторя отново, защото явно не си прочел или по-лошото - грам не си ме разбрал: факт е, че темата от 3 страници имаше повече от две за триене, които бяха чист чат между "другарчета", седнали на приятна приказка. ТОВА е нещото, което не се толерира! За ТОВА и темата бе заключена. АКО имаше дори и малка доза смисъл съчетана с идеята на самата тема - нещата са други. Но за съжаление случая не беше такъв.

Капиш?

Адрес на коментара
Нещо много критици се събрахте на куп ми се струва...На колегата който ми обяснява защо да се чисти, мога само да го помоля да почне да модерира..., веднага го дарувам с правата си!Другия който обяснява кой и как е по гаражите , да беше прочел колко от коментарите в темата бяха на тея от гаражите!!!Преди още някой да се направи на умен, нека да познавам Явор Банакиев от дете и да не ми обяснявате какво и как е превил.Явор 20 вентиловия гъз и останалите умници е време самите те да почнат да уважават труда на другите!!!

Като не ти харесва да модерираш,не го прави! Аз не съм искал никога да модерирам,защото не ме влече!А това дали съм гъз може да го обсъдим на кафенце например!

Къде виде че не уважавам труда на останалите?Именно затварянето на темата е неуважение към нечии труд :flipoff:

Многословното оправдание издава несигурност!Айде са ми напълнете кошничката с некви проценти,понеже сте пичове...

Редактирано от Yavor20V
Адрес на коментара
Като не ти харесва да модерираш,не го прави! Аз не съм искал никога да модерирам,защото не ме влече!А това дали съм гъз може да го обсъдим на кафенце например!

Къде виде че не уважавам труда на останалите?Именно затварянето на темата е неуважение към нечии труд :flipoff:

Многословното оправдание издава несигурност!Айде са ми напълнете кошничката с некви проценти,понеже сте пичове...

Зъб , това ,че оспамихте тема която всички нарочихте за невероятна , говори за неуважение към хората захванали се с проекта!Модерирам защото така са се стекли нещата преди 3 години, но тогава не знаех за какво служат модераторските опции , за мое голямо съжаление на мен ми е писнало.

Кошничката ти колкото и да ми е неприятно, ако се наложи ще ти я напълня , правилата са правила за всички :flipoff:

Адрес на коментара
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...