Jump to content

Продавам алуминиеви носачи, комплекти за Audi А4,А6 ,VW Pasat,Skoda Superb,пълен комплект 12 части


Recommended Posts

колеги, понеже имам няколко разтропани носача, искам да ги сменям всичките. може ли да споделите мнения от марките, които предлага колегата, кои са най-издържливи. споделете опит моля :birthday:

преди година съм пазарувал от продавача комплект Вайко и съм доволен все още :bia:

няма ли да се сетиш на да предлагаш на бройка,дай цена на комплект за Ауди А4 Б6 след 2002 година и ако може пак Вайко :D не искам да купувам боклуци от Ибей на разни опаковъчни фирмички

Редактирано от kele6a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

преди година съм пазарувал от продавача комплект Вайко и съм доволен все още :D

няма ли да се сетиш на да предлагаш на бройка,дай цена на комплект за Ауди А4 Б6 след 2002 година и ако може пак Вайко :birthday: не искам да купувам боклуци от Ибей на разни опаковъчни фирмички

вярно е ,че си вземал Вайко от мен - на колко км е сега?

Малко ти е хаплив тона за скоро регистриран - отдавна съм се сетил да ги предлагам на брой,но не зависи само от мен :bia:

днес по-късно ще пусна снимки и цени на комплекти за Ауди А4 Б6,Б7 и А6- моделите след 2002 г.

ще се предлагат и отделно долните прави носачи в които има разлика !

Редактирано от muftal4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

комплекти за Ауди А4 Б6,Б7 след 2002 и Фолксваген Пасат след 2002

VAICO http://www.vierol.de/de/produkte/vaico

цена 380 лв

за по-старите модификации цените остават същите 329 лв

БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА до офис на Еконт

п.с снимките са на комплектите след 2002 г на 3-тата се вижда разликата в долния преден носач

Редактирано от muftal4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вярно е ,че си вземал Вайко от мен - на колко км е сега?

Малко ти е хаплив тона за скоро регистриран - отдавна съм се сетил да ги предлагам на брой,но не зависи само от мен :hilezh:

днес по-късно ще пусна снимки и цени на комплекти за Ауди А4 Б6,Б7 и А6- моделите след 2002 г.

ще се предлагат и отделно долните прави носачи в които има разлика !

грешиш колега не съм вземал от теб-под продавач имах предвид продавач/производител VAICO и съм си доволен,км са около 34-35 хил. не мога да кажа точно.

Иначе благодаря че пусна цената :hilezh:

и тона ми не е хаплив ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

гледам ,че караш А3 :dance: за кои точно говориш,а питаш за А4 Б6. А относно Ибей,както навсякъде-има и хубави и лоши продукти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет приятелю,пиша от регистрацията на сестра ми,преди доста време вземах от теб комплект носачи.Дойде ред да се сменят с нови.

Утре ще пиша какво е положението,но кажи има ли промяна в условията,преди бяха по-скъпи,сега какви имаш и кога мога да взема,защото съм ограничен с престоя в БГ :dance:

Поздрави :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така,реално минати км 46000 от 07.2009 - градско и извънградско - не мога да кажа

1 бр. кормилен накрайник - скъсан маншон-вероятна причина за разбиването

1 бр. долен преден ляв носач - тръгнал

1 бр. горен заден носач -пак ляв - с нацепен маншон,но го хванахме на време ;)

същинското тропане е било от лява биалета - едната селенова втулка се беше накъсала .

Благодарности на колегата,взех си новия комплект,макар и почти излишен.И на много по-ниска цена,в сравнение

когато взех предния.

п.п за А3 какво може да измислиш,че сестрата се оплаква ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

долни предни носачи за модификациите след 2001 год. А4 Б6,Б7 , А6 и Пасат след 2002 (с 16 мм ябълковиден болт)

80 лв брой

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нищо не пазя в тайна колега,просто тази тема си е за А4,А6,за това не искам да се смесват нещата и те моля за А3 да не пишеш тук.

Има друга тема за повечко авточасти.Кажи кое точно те интересува и дай повече инфо за автомобила и ще ти дам цена

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

утре до обед ще имаш цените колега,но на Вайко все още не мога да ти предложа

Редактирано от muftal4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега имашли за А4 Б6 и пращашли по еконт а и ценичка ако може на лични

Редактирано от bori
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, трябват ми два горни носача - ляв и десен, от тези с пъпката, за ауди а4 b5 `98г. Може ли само тях или трябва комплект?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, интересува ме какви комплекти носачи има за Ауди А4(Б5) 1,6(101к.с.) 95г. и евентуалната цена с доставка до Сливен? Благодаря и поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...