Jump to content

изгасна ми цялото табло


Mitakaa

Recommended Posts

Колеги, изгаснаха ми всички лампи по таблото на Б4-ката.... Светят само мигачите като ги включвам и лампичката за часовника. Всички лампи изгаснаха наведнъж,иначе си работи всичко-фарове,халогени,къси,дълги... просто не светят крушките... Та въпроса ми е има ли реле или бушонче за осветелнието на таблото или трябва да го разглобявам и да си играя на млад електричар с поялника :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да.

А въпросния бушон като изгори, таблото + подсветката на задния номер + подсветката на жабката изчезват.

А бушона изгаря, когато се е прекъснал кабела към багажника и са се окъсили 2 или повече кабела.

Редактирано от Ivo_Dinkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То взе,че се оправи само... явно някъде не прави добър контакт.

По всяка причина това е лош контакт на 1 или 2 крушки.Доколкото знам ако няма хубав контакт при тях не светят други 2-3 крушки заедно с тях.Не се затваря веригата.А може и нещо друго хлабавичко да е.Аз преди имах този проблем и се оправяше с едно \ъчукване\'. Обаче таблото беше сваляно след това около 20 пъти и се разглабяше из основи за едни други работи и после проблема изчезна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега провери да не идва проблема от реостатчето което регулира осветеността на таблото, може да си го завъртял по по грешка или да е изгорял

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо колега залагам на кабелите на свивката на багажника, че са тръгнали да се закъсват и щом ти се е оправило от самосеве си предполагам е от там. Ако е бушон от самосебе си не се оправя :hilezh:

Редактирано от leo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Направо колега залагам на кабелите на свивката на багажника, че са тръгнали да се закъсват и щом ти се е оправило от самосеве си предполагам е от там. Ако е бушон от самосебе си не се оправя :)

Честита нова година. Проблема ти е сериозен. Аз карах така 1год. и като се запали на приятелчето Б4 набързо отидох на маистор да ми смени кабелите към багажника. това е проблем при всичкиБ4 и води до сериозни ???????????????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега влез в замунда и си изтегли книжка от там и го виж точно как е!!!

Здравей колега,

Ще се възползвам от поста ,за да те попитам за заглавието на тази книжка в замундата ,за да си я сваля и аз. Благодаря пр.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Ще се възползвам от поста ,за да те попитам за заглавието на тази книжка в замундата ,за да си я сваля и аз. Благодаря пр.

http://zamunda.net/details.php?id=151233&hit=1

Ама е на руски ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...