Jump to content

Помогнете да разпиля 80-ката :)


go6o_bri4kata

Recommended Posts

Колата има супер стандартен мотор: 4 цилиндров бензин, 1.8 карбуратор, без катализатор, 66kw/ 90к.с. На газ е зле, на бензин що коде дърпа, ама трябва да се натисне по-сериозно. Въпросът ми е: има ли изгоден вариант малко да се разпили? Да стане нещо от типа на 105-110 коня. Не са и излизшни. Предложенията, критиките, съветите и обясненията са добре дошли :flipoff: мерси предварително.

Става дума за 80 b3 1991.

Редактирано от go6o_bri4kata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 61
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колата има супер стандартен мотор: 4 цилиндров бензин, 1.8 карбуратор, без катализатор, 66kw/ 90к.с. На газ е зле, на бензин що коде дърпа, ама трябва да се натисне по-сериозно. Въпросът ми е: има ли изгоден вариант малко да се разпили? Да стане нещо от типа на 105-110 коня. Не са и излизшни. Предложенията, критиките, съветите и обясненията са добре дошли :flipoff: мерси предварително.

Става дума за 80 b3 1991.

Не е ли по - добре да сложиш друг мотор - примерно 2.3 20 клапанов с 167 коня, вместо да си играеш с този?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата има супер стандартен мотор: 4 цилиндров бензин, 1.8 карбуратор, без катализатор, 66kw/ 90к.с. На газ е зле, на бензин що коде дърпа, ама трябва да се натисне по-сериозно. Въпросът ми е: има ли изгоден вариант малко да се разпили? Да стане нещо от типа на 105-110 коня. Не са и излизшни. Предложенията, критиките, съветите и обясненията са добре дошли :flipoff: мерси предварително.

Става дума за 80 b3 1991.

Друг мотор, или изхвърли всичко което тежи като ненужна железария.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то може,ама дали си струва?

накрая като удариш чертата и видиш кви разходи си имал за тоя "проект" ше се хванеш за главата.

МНОГО по-евтино,а и ефикасно е да смениш колата :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много за помощта. Ако може малко инфо за груба цена на смяна на мотора с 2.3. И не искам да я правя състезателен кон. Просто искам да не е куцо магаре. :stupid: Пробвах и с пилите, обаче не става. :stupid:

Редактирано от go6o_bri4kata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много за помощта. Ако може малко инфо за груба цена на смяна на мотора с 2.3. И не искам да я правя състезателен кон. Просто искам да не е куцо магаре. :stupid: Пробвах и с пилите, обаче не става. :stupid:

http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/703.html

Редактирано от psirus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе 10-15 кончета може да се дигнат и с преправяне на карбуратора,ама айде ще си мълча,че ще ме налазят и мен сега...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък предлагам да сипеш хубаво масло и високооктанов бензин :stupid: Може и някакъв друг карб както е казал колегата по-горе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то може,ама дали си струва?

накрая като удариш чертата и видиш кви разходи си имал за тоя "проект" ше се хванеш за главата.

МНОГО по-евтино,а и ефикасно е да смениш колата :stupid:

правилно го каза не си заслужава да се занимава с този двигател най добре да го смени със друг по мощен

1220295N.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

правилно го каза не си заслужава да се занимава с този двигател най добре да го смени със друг по мощен

1220295N.jpg

Абе чакам да пуснат в производство v12-ката. 8-мака ми е слаб, а десетак сигурно няма да пасне :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе чакам да пуснат в производство v12-ката. 8-мака ми е слаб, а десетак сигурно няма да пасне :stupid:

това със снимката беше маитап

сега серйозно не си заслужава да хвърляш средства по този по добре си купи друг щом искаш по мощен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не виждам много за тунинговане по един 90 конЮв двигател... да не кажа хич ... имам в предвит поне такъв дето си заслужава

Редактирано от swindler
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето ти снимка на моя ауди 80 б3 1847(113)quattro

1220404c.jpg

Само от механичния ижексион да бяга :stupid: Като вариант е също двигател от G60 Страхотна динамика и икономия също.Лично покаран :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то ако започнем да си говорим за др. двигатели...

става въпрос за аудюв двигател

2.0 20в е мнооого добър,ама за да го сложи тря и кутия да сменя,спирачки,окачване,карета.........направо нова кола

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

той колегата и той като мен се е качил на мъртвец и иска да го съживява :steinigung: не става.. направи като мен ... примири се и се радвай на готиния разход за вървежа който предлата :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Също е възможно колегата да му се струва,че е спънат защото карбуратора му не е наред.Може да не му работи някое вакуумче,ускорителна помпа както трябва,ей такива нещица...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

възможно е :steinigung: аз от моето ПМ-че съм много доволен от работата на бензин ... даже мисля че си ускорява много добре до едно време :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я моем ги разпилвам у коли,у дървета и по кви ли не начини още :hilezh:

http://swindler.snimka.bg/automobiles/kolata.293938 :steinigung::hilezh::flipoff:

хубава маХина беше :D

Редактирано от swindler
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...