Jump to content

Масова покупка: много хубави летни гуми на страшно ниски цени!!!


Recommended Posts

Цитат(martin-audi @ Mar 28 2010, 16:31)

И Капитана на кораба не знае... Път е все пак.

Момчета, хич не е за смях, изпотихме се хиляда пъти - като гледаме как вървят нещата ще е след Великден веднага.

Колега, не се "връзвай"...по добре е човек да се надсмее над трудностите и несгодите от колкото да получава болежки в сърдечната област...Знам, че не ти е лесно и, че са ти пламнали телефоните...Ама събитието е към своят УСПЕШЕН край и в крайна сметка всичко ще е наред...

Редактирано от martin-audi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 185
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Цитат(martin-audi @ Mar 28 2010, 16:31)

И Капитана на кораба не знае... Път е все пак.

Момчета, хич не е за смях, изпотихме се хиляда пъти - като гледаме как вървят нещата ще е след Великден веднага.

Колега, не се "връзвай"...по добре е човек да се надсмее над трудностите и несгодите от колкото да получава болежки в сърдечната област...Знам, че не ти е лесно и, че са ти пламнали телефоните...Ама събитието е към своят УСПЕШЕН край и в крайна сметка всичко ще е наред...

колега интересува ме 205/65/15 цена

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега интересува ме 205/65/15 цена

Въпросите ги отправяй към Babuna не към мен...Аз съм само потребител, който си чака гумите.Чака,чака,чака...и докато чака :bia::hilezh:

Редактирано от martin-audi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаше да е лошо поне да се внесе някаква яснота кога и дали ще дойдат гумите, но колегата явно не счита за нужно :birthday:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди малко се чух с колегата относно информация за гумите, учтиво ми обясни, че гумите са в Бургас и във вторник ще започне да разпраща като има 2 варианта

- единия е да се разпращат гумите до офиси на спиди до поискване като цената е 5 лв на гума

- другия е да си ги вземем лично от Пловдив

Редактирано от Lubomir Atanasov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към София ще се изпращат голям брой гуми с камион и доставката им ще е или безплатна за повечето хора или символична.

А тази организация дали остава ?

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А тази организация дали остава ?

ами нека колегата да отговори как стоят нещата за София .. понеже и аз съм заинтересован!!!

Редактирано от Lubomir Atanasov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще помоля колегата да даде указания точно къде и как ще става личното вземане на гумите. Една карта в е-вариант няма да е излишна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще помоля колегата да даде указания точно къде и как ще става личното вземане на гумите. Една карта в е-вариант няма да е излишна

Колега, мерси за добрата идея. Утре ще ъплоудна карта.

Благодаря и на всички, че проявиха разбиране за забавянето (не по наша вина) и изчакаха.

Утре в ранния следобед гумите трябва да са при нас най-накрая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако наистина гумите за колегите от София ще се докарат с камион, няма ли да е разумно да се определи ден и час в които камиона да паркира на подходящо място и да се съберем там за да ги доплатим и вземем?

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако наистина гумите за колегите от София ще се докарат с камион, няма ли да е разумно да се определи ден и час в които камиона да паркира на подходящо място и да се съберем там за да ги доплатим и вземем?

Колеги, отпадна вариантът с камион поради затруднената организация.

За сметна на това СПИДИ ще разнесат гумите срещу минимална цена до вас като няма да се плаща никаква допълнителна такса за наложения платеж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, отпадна вариантът с камион поради затруднената организация.

За сметна на това СПИДИ ще разнесат гумите срещу минимална цена до вас като няма да се плаща никаква допълнителна такса за наложения платеж.

Това само за София ли важи?

Аз си чакам допълнителните указания къде в Пловдив са гумите и ако може ориентир още от магистралата, защото в понеделник имам планове да пътувам от Бургас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същата работа ;)

При мен излиза точно - Стоян Михайловски № 11.

Тоя уникално тъп сайт мапс бг - ако си търсиш адрес и копираш линка и го постнеш някъде, другите не го виждат точно - при тях излиза съвсем друго.

Това е така заради бисквитките в браузъра - поствашия линка си го вижда нормално.

На този адрес http://www.bgmaps.com/home.asp?sid=BA00154...6E69F60B4C27C54

се пише за търсене в гр. Пловдив - ул. Стоян Михайловски № 11 и ентер и готово.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Тоя уникално тъп сайт мапс бг - ....

Не е тъп сайта. Това го направиха Датекс преди няколко години, за да не могат фирмите да го ползват безплатно. Сега като има някъв адрес след сърча той е индексиран с некъв временен индекс, който е валиден за кратко време.

Ако искаш УРЛ-то да ти е постоянно требва да й дадеш едни парички и тогава става номера :)

Редактирано от Shubert
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...