Jump to content

Масова покупка: много хубави летни гуми на страшно ниски цени!!!


Recommended Posts

  • Отговори 185
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

като качество къде се нареждат

щото и аз имам нужда от 4 галоша

235/45/17

Колега, FEDERAL са се специализирали основно в производството на високоскоростни летни гуми и показателите на гумите им са отлични, споделят технологии с DUNLOP и масово техни гуми се използват в пистови шампионати от различни отбори.

Съотношението цена-качество е просто превъзходно.

Смятам, че всички ще останат доволни.

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

харесах си 4-ри броя гуми модел SS657 175/65/14 82T - 61 лв

искам да попитам това ли е крайната цена към нас, нещо трябва ли допълнително да се плаща за доставка и т.н за да мога да си направя сметката

Ако може да ми кажете и коя е фирмата която ще ги достави и от къде трябва да си ги вземем, срок на капаро и срока на изпълнение на поръчката

Извинявам се, но все пак трябва да сме сигурни за какво даваме пари в крайна сметка, живеем в България.. :respekt:

Благодаря :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде(кой град) ще е доставката?

Здравей, доставката ще е в Пловдив.

Към София ще се изпращат голям брой гуми с камион и доставката им ще е или безплатна за повечето хора или символична.

харесах си 4-ри броя гуми модел SS657 175/65/14 82T - 61 лв

искам да попитам това ли е крайната цена към нас, нещо трябва ли допълнително да се плаща за доставка и т.н за да мога да си направя сметката

Ако може да ми кажете и коя е фирмата която ще ги достави и от къде трябва да си ги вземем, срок на капаро и срока на изпълнение на поръчката

Извинявам се, но все пак трябва да сме сигурни за какво даваме пари в крайна сметка, живеем в България.. :nixweiss:

Благодаря :hilezh:

Колега, благодаря ти за въпросите, разбирам загрижеността ти.

Това е крайна цена към вас, но доставката от Пловдив до друго населено място ще трябва да се заплати от вас, само до София (към момента) ще има доставка с камион или бус на доста гуми и ще е или безплатна или на символична цена.

Добре е капарото да се даде до 5-10.02, гумите трябва да пристигнат преди края на март, ориентировъчно 20ти-25ти март, точно за пролетно-летния сезон.

Ако имаш други въпроси, ще се радвам да ти отговоря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, доставката ще е в Пловдив.

Към София ще се изпращат голям брой гуми с камион и доставката им ще е или безплатна за повечето хора или символична.

Колега, благодаря ти за въпросите, разбирам загрижеността ти.

Това е крайна цена към вас, но доставката от Пловдив до друго населено място ще трябва да се заплати от вас, само до София (към момента) ще има доставка с камион или бус на доста гуми и ще е или безплатна или на символична цена.

Добре е капарото да се даде до 5-10.02, гумите трябва да пристигнат преди края на март, ориентировъчно 20ти-25ти март, точно за пролетно-летния сезон.

Ако имаш други въпроси, ще се радвам да ти отговоря.

супер! пишете ме с модел SS657 175/65/14 82T - 61 лв - 4 БРОЯ

принципно за доставката и Пловдив и София ме устройва

сега само капарото трябва да ми кажете кога и как да пратя

в играта съм! благодаря за хубавите цени и гуми :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де последно не разбрах има ли вобще възможност за доставка на 13 цола гуми на някакви височини вобще.

И ако има на каква цена?

Става въпрос за първия тип от описаните гуми всесезонните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде момчета, последен напън, 45% от контейнерът е пълен, има поръчани гуми за над 47 000 лева, още малко и го преполовяваме, а преполовим ли нашата фирма удвоява поръчаните гуми и задействаме нещата.

Редактирано от Babuna
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SS535 205/55R15 88V - 111 лв

Zdrasti,от този модел , но по високи на 60 има ли .Ако да дай цена и ако ме устройва съм с 4 бр в кюпа.

от София съм

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SS535 205/55R15 88V - 111 лв

Zdrasti,от този модел , но по високи на 60 има ли .Ако да дай цена и ако ме устройва съм с 4 бр в кюпа.

от София съм

Колега 103 лв е 535 205/60/15 91V, да те включвам ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Контейнерът се напълни на 50% и поръчката ще се осъществи! Моля всички, които са заявили гуми да изпратят аванс до 03.02. Налага се събирането да се ускори, защото контейнерът ще бъде готов и изпратен на 12.02 и ще пристигне по-рано от обявения срок, т.е. гумите ще са тук преди 20.03!

Банкова информация за изплащане на капаро, за тези които не са от Пловдив и региона:

ЕТ "АНЖЕЛ-Е-АНГЕЛ ЛАНГАРОВ"

Банка: ДСК ЕАД

IBAN:BG60STSA93000005004113

BIC:STSABGSF

Основание за превод - ВПИСВАЙТЕ "АВАНСОВО ПЛАЩАНЕ"

За всяко изпратено капаро ще бъде издавана фактура, която ще можете да получите на предоставен от Вас e-mail или точен адрес, като куриерската услуга ще се заплаща от получателя. За издаването на фактурата ще са ми нужни: три имена, ЕГН, адрес и телефон за връзка или ако е за юридическо лице съответните данни.

Ако имате въпроси относно изплащането на капаро може да се обаждате по всяко време на телефон: 0886/272103 - Асен Лангаров.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дай и някакъв адрес , на който да снесем капарото лично :bia:

Можем да минеш лично през магазина на ул Стоян Михайловски 11, намери се на гърба на военното поделение, което е срещу ВСИ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как ще се разбере кой какви гуми е поръчал след като никъде не опоменавме това

Редактирано от Lubomir Atanasov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как ще се разбере кой какви гуми е поръчал след като никъде не опоменавме това

Колега, записвам имената и телефона на всеки един записал се, както и сумата, която е внесал, няма защо да се притесняваш за това, в този ред на мисли, моля те, прати ми телефона ти на ЛС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SS535 205/55R15 88V - 111 лв

Zdrasti,от този модел , но по високи на 60 има ли .Ако да дай цена и ако ме устройва съм с 4 бр в кюпа.

от София съм

SS657 205/60R16 92H - 96 лв

Всъшност размера и модела са този ,участвам разбира се ,тези дни ще преведа капарото

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можем да минеш лично през магазина на ул Стоян Михайловски 11, намери се на гърба на военното поделение, което е срещу ВСИ.

aaa аз не съм ли купувал нещо от теб колега ...почнах да загрявам , сетих се къде си :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

дали ще има наличност от модела

595 225/45/17 91V

Все още съм в процес на издирване на гуми, а и няма да успея с капарото, което видях, че трябва да се внесе до днес.

Все пак се интересувам дали ще внесете и от този модел или за да внесете задължително трябва да поръчам предварително.

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...