Jump to content

Масова покупка: много хубави летни гуми на страшно ниски цени!!!


Recommended Posts

  • Отговори 185
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

е да тези са друг модел- малко по висок клас гуми , но видимо и на допир, и след изказване на гумаджията ще се окаже , че са добри гуми.... доволен съм за сега по натам ще ги видими на пътя как са :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно така моето момче..... :all_coholic:

като порастнеш някой ден и ти може да си купиш......на сън :rolleyes:

между другото имам един въпрос ... на самата гума пише / treadwear 240 traction AA temperature A / как да го разбирам това , че не намерих инфо.....има го на една от снимките този надпис!??

Редактирано от kolio kioravoto prase
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно така моето момче..... :dance:

като порастнеш някой ден и ти може да си купиш......на сън :)

между другото имам един въпрос ... на самата гума пише / treadwear 240 traction AA temperature A / как да го разбирам това , че не намерих инфо.....има го на една от снимките този надпис!??

Та, така:

  • * The temperature rating - an indicator of how well the tyre withstands heat buildup. "A" is the highest rating; "C" is the lowest.
  • * The traction rating - an indicator of how well the tyre is capable of stopping on wet pavement. "AA" is the highest rating; "C" is the lowest.
  • * The tread-wear rating - a comparative rating for the useful life of the tyre's tread. A tyre with a tread-wear rating of 200, for example, could be expected to last twice as long as one with a rating of 100. Tread-wear grades typically range between 60 and 600 in 20-point increments. It is important to consider that this is a relative indicator, and the actual life of a tyre's tread will be affected by quality of road surfaces, type of driving, correct tyre inflation, proper wheel alignment and other variable factors. In other words, don't think that a tread-wear rating of 100 means a 30,000 mile tyre.

:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се струват маалко шумни ... И маалко тежки.

Де да знам .. може и да бъркам .. може още да не са улегнали и аз да не съм свикнал с тежестта на 17ка гума.

На влажно спират идеално. Държат добре в завой.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явка всички гуми с посока са малко шумни... имай го предвид!

джантите ми тежат 9кг бройката, а гумите 13кг/не знам дали това е тежко за 19ка гума/ но този модел са бая подсилени и изглеждат , честно казано внушително отвсякъде, също така не са пластмасови като някои модели скъпи гуми , не знам дали това важи и за модела, който си купил ти.... ама изчакай бат Слаф да видим кво ше обади и той.... :birthday::birthday:

Редактирано от kolio kioravoto prase
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера монтирах ss595, 235/45/17, монтирах ги в Перник за сумата от 70 лева, в която влизат 4 метални винтила и изправяне на една леко крива джанта. Супер ниска цена според мен за тази услуга и то в един от най-приличните центрове в града. Гумите на визия изглеждат много приятно, леко агресивни широки мощни. Гумаджийте казаха че при въртенето на балансиращата машина гумите са стояли много спокойно на джантата и не са давали никакво отклонение от баланса. От вчера до днес изминах към 100-на километра по абсолютно сух асфалт и не мога да коментирам държанието на мокро. На сухо се държат съвсем приятно. Нямах възможност да покарам по-бързо защото возех детето. Но вдигнах за кратко 150 някъде просто за да видя как се държи колата. За мое най-голямо учудване гумите са супер тихи, поне засега. В десетките ревюта, които прочетох единствения им кусур беше високия шум, аз засега такъв изобщо не чувам, като ги сравнявам с шума на други гуми, които карам в момента на други коли и то гуми с доста претенции, като континентал спорт контакт2 и мишлен екзалто. Прост не се чува никакъв шум, гумите минават малките неравности много меко и приятно. Спиране също не съм пробвал екстремнно, но при нормално спиране нямам никакви забележки. Това е засега, при следващи изминати километри ще напиша нещо ново ако има интерес.

п.с. искам да благодаря на БАБУНА за организацията и доставката. всичко беше перфектно организирано и без никакво напрежение

Редактирано от SLAF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ajde ...имаш да черпиш... аз като ти разправях... :flehan:

карал съм и скъпи и евтини гуми и всичко до една шумяха - БЕЗ ИЗКЛЮЧЕНИЕ говорим за над 17цола разбира се .....

и смени думата "приятно" на някои места ...бахахха

Редактирано от kolio kioravoto prase
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз мога да се похваля с 4 нови гуми от колегата, но за съжаление не съм ги монтирал все още. Искам да благодаря на Асен за услугите вчера.

p.s. концерта беше невероятен!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SS657 205/60R16 92H за момента много ме радват, стъпват много меко и седят добре на джантата не правят корем а са напомпани на 2.1 бара.Приятно съм изненадан.Като завали ще пиша как се държат на мокро .Според мен този размер съчетан с мекия каучук щадят максимално предницата на колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Аз си търся 255/40/17, дали има нещо останало?

Гледам в сайта (http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.pl) има такива Federal SS-595 255/40 R17 94V BSW на цена 166.90 лева. Дайте някакви отзиви за тази марка, заслужават ли си тези гуми? А и някой пазарувал ли от тоя сайт?

:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Колеги, ще се радвам, ако споделите по-детайлни впечатления от гумите след като покарахте.
Давайте отзиви де, само 4-5 човека ли си купиха гуми ?

Нещо... Голема тишина... Никой СЕ не фали!

Не искам да си правя изводи, но...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз им направих 5000 км. За този период освен похвали друго не мога да кажа за тези гуми. При скорости от над 150 км не се чуват изобщо, спират на сухо и на мокро съвсем добре. За обикновен потребител като мен гумите са 10/10. Имат една специфична миризма, която е по различна от на всички останали гуми и това е което забелязвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересува ме мението на някой, който е абюсвал над тях. Някой, който е карал екстремно и неразумно. Влизане в завой на границата на сцепление, екстремно спиране и тръгване и то при загрели гуми, например след магистрално каране. Искам някой, който им е тествал възможностите до край и да ги сравни например с гудиур Ф1 или друга доказала се гума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@corZon

така е маме прав си, но аз не виждам никва разлика с други нови гуми от тоя клас, ако ги сравнявам с любимите ми континентал спорт контакт 2, верно са по зле, но цената им е 3 пъти по ниска, а те не са 3 пъти по зле. верно че гумите са супер важно нещо, но не мисля че тези в първата си година две и първите 20-40к км ще проявят недостатък, ако пък стане така ще ги смениме с други и готово

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...