Jump to content

Евроинс дежурен телефон


ATC

Recommended Posts

За пореден път ми откраднаха колата този път от паркинга на Хит в Младост.Та понеже на 20тината телефони които намерих на Евроинс никой не отговаря ,пратих на един от тях факс даже .В понеделник ще има яко скандал с тия нещастници. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойте съболезнования. М*****та им джамбазка :bia::bia:

Добре де, аларма имобилайзер.... нищо ли не ги спира?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш л.с. От почти 2 месеца същите тия Евроинс ме разиграват, като магаре :bia: . Става въпрос за счупен тас и изкривена джанта (галаксито). Впоследствие ми се счупи колелото на вентилатора на климатика, приеха го като допълнително искане, но ми отговараят :bia::bia: . При положение, че ликвидатора ме увери, че всичко ще бъде наред. От началото на месеца не могат да ми отговорят кога ще ми бъдат изплатени ремонта на джантата и таса. Да не говорим, че трябва писмен отговор за отказа. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно ти е криво, но понеже аз често ходя на хит, как стана там тая работа, и защо казваш "пак ми я открадната"? Да не е нарочена нещо тази кола?

Аларми, стикери за застраховка, и т.н., всичко наред ли е?

Извинявай за любопитството... Питам сериозно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... явно Коко, не обичат и да плащат измекярите долни.

Е затова харесвам Булстрад. От самото начало ти казват какво ще ти платят и какво не и на 15-тия ден Най-късно парите са налице. Хем не ползвам хора и съм средностатистическия клиент за таковане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... явно Коко, не обичат и да плащат измекярите долни.

Е затова харесвам Булстрад. От самото начало ти казват какво ще ти платят и какво не и на 15-тия ден Най-късно парите са налице. Хем не ползвам хора и съм средностатистическия клиент за таковане.

Странното Жоре е, че само преди 2 месеца платиха на жена ми щета и бяха много щедри (оказа се, че е 40 лева на плюс :bia: ) . А нейната кола е е един старичък Форд Сиера. Освен това автомобилите са застраховани по корпоративен договор и се приема, че към този вид клиенти са по-внимателни. :bia::bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...