Jump to content

Преработка на фаровете


cvetan83

Recommended Posts

От доста време съм намислил да си боядисам черни лайсните които се намират между стъклото и рефлектора, но малко се зачудвам дали няма да стане грозно защото самата лайсна е доста широка. Та идеята ми е ако някой го е правил или има снимки да помага.

П.П. Набавил съм една лайсна за проба, но поради студеното време ще се протака интервенцията и междувременно реших да събера и малко мнения.

Ето примерно как би изглеждало.

mmheadlight.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От доста време съм намислил да си боядисам черни лайсните които се намират между стъклото и рефлектора, но малко се зачудвам дали няма да стане грозно защото самата лайсна е доста широка. Та идеята ми е ако някой го е правил или има снимки да помага.

П.П. Набавил съм една лайсна за проба, но поради студеното време ще се протака интервенцията и междувременно реших да събера и малко мнения.

Ето примерно как би изглеждало.

mmheadlight.jpg

тези фарове от каде са и какви са.за а6 има ли .от каде се купуват колко струват

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези са на друга марка кола просто съм ги дал като пример за това какво имам в предвид.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи от цвета на колата. Твоята е тъмна и ще се получи добре, но мигачите ще "светлеят" и има вероятност да изглежда като фар на лада 5- ца (както се беше получило с колега, правил същото упражнение с В4).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лятото На Б4-ката на брат ми боядисахме фаровете и мигачите и стана много добре, но там лайсните са по малки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А да ви кажем,че в Ибея за Ц4 има едни тъмни мигачи такива гадни и със затъмнени лайсни във фаровете става страх :rolleyes: Аз съм замислил да го правим пролетта

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойте фарове са затъмнени по този начин, много готино стои, ако колата ти е черна или тъмно сива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложи няколко снимки да видя как е станало, но само ако фаровете ти са без лупи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...