Jump to content

Recommended Posts

Момчета кво ше кажете за тази кола и наи-вече за тази мотор http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDeta...mp;pageNumber=6

Редактирано от Stoi4ata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре изглежда колата, а и е прилично оборудвана, но доколкото знам този мотор не е от най-успешните. Ако правилно си спомням имаше проблем с турбините. Фактът, че за толкова кратко го вграждат и после е спрян... :)

Когато излезе като модел бях направо възхитен. За времето си дизел с две турбини, пък и толкова голяма кубатура беше много революционно. Не смеех и да си мечтая някога да го имам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя мотор е аналогичен на проблемния в6 2.5 всеизвестен с прозвището "душегуба" само дето е 8 цилиндъра мда допълнително проблеми <_< примерно му приляга Душевад :lol:

две турбини дебитомери ако не си собственик на морга , автомонтьор ентусиаст не ти трябва кола с тоя мотор инъче а8 с тва купе са доста хубави коли за парите си :lol:

Редактирано от optimist
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дизелова печка = бегай далече :f_ck_you: Не е ли бензин не ми го хвали ! :hilezh:

То по тая логика да те пратим на психолог и невролог, че си купил и караш Audi 100 C4 2.0 16 V ;) мотор дето е просто перфе откъдето и да го погледнеш :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Цитат(Blaze66 @ Mar 29 2010, 16:27)

Дизелова печка = бегай далече Не е ли бензин не ми го хвали !

:birthday::)

Редактирано от Stoi4ata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега колата изглежда добре ... с Дизеловите мотори не съм запознат ама като чета по горе изглежда не е добър този мотор също ...

Нещо такова ти трябва и тогава ще им запушиш устите президентска работа :birthday::)AUDI A8 6.0 W12 quattro

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега колата изглежда добре ... с Дизеловите мотори не съм запознат ама като чета по горе изглежда не е добър този мотор също ...

Нещо такова ти трябва и тогава ще им запушиш устите президентска работа :birthday::respekt:AUDI A8 6.0 W12 quattro

А цистерна дали има към екстрите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дизелова печка = бегай далече <_< Не е ли бензин не ми го хвали ! :hilezh:

:flehan::lol:

Колега този мотор е доста рядък и има доста специфични проблеми. Имаше няколко теми точно за него и за рамонтите му. Мисля, че бяха в подфорум сервизи. Ходи потърси. С една дума бягай далече от него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...