Jump to content

проблем свързан с таблото


nikolay_velinov

Recommended Posts

колеги отскоро съм собственик на автомобил с олимпийските кръгове , и започвам да решавам изникналите проблеми 1 по 1 , сега ми се набива в очите таблото , на което не работят нито скоростомера , нито оборотомера , не мърдат, само тази на скоростомера трепти под нулата, а другата хич не мърда, някой да се е сблъсквал с този проблем ? четох , четох но не открих нищо , Ще съм благодарен ако някой ми помогне

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако я качиш и тестер и видиш показания за обороти и скоростта в диалог с таблото, значи е ясно, че е в него. Ако ли не, трябва да се порови из инсталацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....четох , четох но не открих нищо ,....

Не си чел внимателно :). Често срещан проблем при Б5. Аз лично смених таблото. Чувал съм и да се ремонтират.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си чел внимателно ;). Често срещан проблем при Б5. Аз лично смених таблото. Чувал съм и да се ремонтират.

ремонтират се но без успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В повечето случаи е от пипане в таблото с цел връщане на километрите и мърлява работа, или не знаене на майстора!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойто изгоря когато накарах баща ми да ми сложи минусовата клема на акумулатора и той взе да почуква отгоре да ми покаже, че имало искра и неква консумация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

РЕМОНТИРА СЕ.Моито беше така има едно момче от варна ги оправя беше ми изгоряло едното моторче на оборатомера смени ми го и готово ако се махне изгорялото моторче километража ще работи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..беше ми изгоряло едното моторче на оборатомера...

че те колко моторчета са на оборотомера? И ако е изгоряло как така от време на време моите зацепваха?

А и това е решение само за варна. Едно ходене до там от софия си е ново табло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имал съм същия проблем и се оправя само със смяна на таблото с работещо от някоя морга и адаптиране при специалист след това!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...