Jump to content

Продавам си колата Ауди 90guattro20v


Recommended Posts

Дойде време да се разделя с Куатрото.Накратко 90-ка в напално оригинален вид, с оригиналните лети джанти (5бр.), газов инжекцион 10/100 газ при 140 - 150km/h, двигател NM, работещ климатик, ABS, пълен ел. пакет,mp3 JVC

и тъмно син плюшен салон.Автомобила е седан с 4 врати, цвят бяла перла.Имам го от 3 години за които сам изминал около 40 000 км и смея да твърдя, че е надежден автомобил с мн добри експлоатационни показатели.Километража не отчита изминатите километри (силиконовото колелце е аут) и задния панел около номера претарпя инцидент при паркиране (по моя вина разбира се), залепен е и отдалеч не личи, но отблизо няма как.Дори не знам каква цена да кажа, само за газовата инжекция дадох 1400 лв, а за колата 3 200.Наясно съм, че не мога да искам толкова мн сега, но мисля че цена от порядъка на 3 800 би била приемлива и за двете страни.

post-48753-1274532250.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега много ти е хубава колата, ако не карах 100-так щях да я взема, предишната беше такава и тия коли с тоя мотор са големи оси и са вечни.Успех с продажбата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви за добрите думи. За тези 3 годинки само 2 пъти сме имали пререкания с моята хубавица. Едно изгоряло реле за зареждане на път за Разград, на смрачаване, без фарове, но ме закара близо 25 км на акумолатор.То и аз късно се усетих да ги изгася, чак след като инжекциона обарна на бензин.Интересното е че не ми светна лампата за зареждането, само стрелката на волтажа взе да показва все по - малко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега бартер интересува ли те?

Предлагам ти чист бартер за следното, като си сваля музиката:

Алфа 156

И коя година е колата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега не, че ще я купувам, но бившата ми кола беше такава и много им се кефя, би ли качил снимки и от вътре да я видим, отвън изглежда много добре, особено с тази бяла перла, като някоя чисто нова кю 7ца или някъв мерджам, като видя такава боя и се сещам за такива коли

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втория път затънах на язовир Сопот в едно тинесто местенце, ама то си ми е от главата, все пак това че е quattro не значи че е джип.Въпреки това след повече от час надигане с крика и подлагане на каквото попадне под гумите излезе от тинята.Бях с един приятел и сестра ми, тя въобще не слезе от колата( беше на волана) а ние снего приличахме на тези дето се борят в кал.Добре че язовира беше близо, нищо че нямаше сапун.

Ех спомени, спомени............

С удоволствие бих качил снимките отвътре, само че сайта не ми дава повече свободно място.Ако знаех, че е така щях да спестя някоя от външните снимки.Ако приемате на доверие отвътре изглежда като отвън, ако не дайте съвет как да кача снимките

1988 година, на 23 години автомобил, можете ли да и дадете толкова?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пачо,мн е щедро предложението ти за бартер и съжалявам, че трябва да ти откажа.Разкрил съм си къщата, бия плочи, трябва нов покрив и мн средства, мисля че каквото и да кажа повече е излишно.........

Успех с продажбата на Алфонс.Само от любопитсво се чудя коя ли е по - барза...............ти как мислиш?

Между другото не се бях сетил да сложа линк към друг сайт

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topme...&f1=details

това е обявата в мобилето със всички снимки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямате място и не ви се трият снимките? Решението е, ъплоадване на външен хост! Как?

Ще дам пример с най - удобния за мен, а именно http://imageshack.us/

1. Отваряте гореспоменатата страница. Изкачат ви десетки реклами - не ви интересуват.

uploadimages1dr3.jpg

Натискате бутона ограден в зелено и почвате да ровите из "твърдия" си диск за избраната от вас снимка;

2. След намирането и натискате бутона в долният десен ъгъл на малкия прозорец Отвори/Оpen;

3. Кликвате веднъж на бутона ограден в червено ->

uploadimagesqd2.png

Изчаквате няколко секунди, които са нужни за ъплоадването на самата снимка;

4. Покрай рекламите ще забележите доста редове със неизвестни за вас препратки към вашата вече ъплоадната снимка, както и самата нея, обаче в доста умален вид. Аз лично използвам 2 от тези препратки. Защо ли? Защото ако снимката е с голяма резолюция не е приятна за разглеждането и.

*Ако е с прекалено голяма резолюция:

За да я поднеса в умален и приятен за разглеждане вид във форума аз копирам и поставям ето това ->

thumbnail1xq5.jpg

*Ако е с нормална резолюция:

Снимката/графиката е с достъпна за разглеждане резолюция на съфорумци дори и с 13 инчови монитори. Използваме най - долният "ред", а именно ->

direct1ev2.jpg

5. При поставянето му в такъв вид, ние ще видим само линка/препратката и следователно трябва да кликаме за да ни зареди, но има възможност да я покаже, като снимка/графика. Как?

6. Вече сме копирали този "най - долен ред" и веднага отиваме в полето за Публикуваме на коментар във форума и натискаме ето този бутон -> picture1bn3.jpg от менюто. При отварянето му ще ви излезне малък прозорец с единичен ред за въвеждане на информация! Премахвате http:// и поставяте вече копираната препратка от http://imageshack.us/ . След което кликвате на бутона ОК.

Този manual не бе от най - кратките, но аз вярвам, че е достъпно разбираем.

Успех :respekt:

Пробвай с това или това http://www.snimka.bg

Редактирано от stefanakus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здраве да е, успех с ремонтите:D

А по въпроса с бързината, мога да кажа че съм имал 3 такива аудита и съм сигурен, че ако твоето е в добро състояние откъм двигател, със сигурност ще си по-бърз от алфонсо.

Само да вметна, сегашният собственик на бившето ми 2.3куатро(136коня) и в момента от време на време ми доставя удоволствието да се движим с 250 км/ч (на ограничител) по магистралата редом с коли за хиляди левове:respekt:

УНИКАЛНА КОЛА!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега не, че ще я купувам, но бившата ми кола беше такава и много им се кефя, би ли качил снимки и от вътре да я видим, отвън изглежда много добре

е спри да ти покавем моята де

Иначе колата на колегата е многооо хубава.Само газта не ме кефи ама и за нея си има пътници.Цвета е страшен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е спри да ти покавем моята де

Иначе колата на колегата е многооо хубава.Само газта не ме кефи ама и за нея си има пътници.Цвета е страшен

не си казал, ще дойда, само малко време да има и долитам с багера :hilezh:

Редактирано от stefanakus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колега,лош късмет с тая криза няма работа да скатая някой друг лев,ако имах я взимах веднага,но като няма с какво и ми е много гадно,щото ме кефи колата.

Ъп,Успех дано я вземе някой фен.

Поздрави ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...