Jump to content

Мнение за ауди а8 v8 4.2 с ГИ 2000г. ?


Recommended Posts

Колеги предлагат ми колата на добра цена, но понеже нямам никаква представа от този вид автомобил реших да попитам колеги имали си работа с него и ваобще като цяло за автомобила?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чух от газаджия в една фирма...каза, че може да се сложи, но ще имаш много проблеми, препоръча на негов човек да не го прави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не колата не е публикувана никъде от познат е. Идеята ми е дали наистина си заслужава колата, не говоря за подръжка и тн щото това е ясно за тоя мотор. Интересуваме най-вече това дали е ОК да се слага газ на тоя мотор как реагира на газта съответно и като комфорт возия и тези неща, абе заслужава ли си колата ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако е за това в мобиле-то на вид е хубаво но според мен е срамота на такъв хубав мотор газ да се слага

И според мен е най добре да не се слага газ на тоя убав мотор, требе поне да издържи да те погребат с него.

dolarch, коя точно модификация, че на старата а8-ца знам за 2 модификации на тоя мотор 238 кс и 310 кс. Щото първата модификация не си заслужава според мен, дори с ГИ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мотора е 4.2 v8 300 к.с. така каза момчето което я продава и е 2000г. не съм мн запознат с тези мотори и незнам дали това което ми е казал е истина, знам че се слага същият двигател при S8 само че тои е с 360 к.с. а незнам защо този е 300к.с. ако въобще е толкова. Ще взема вина днес и ще го проверя за да пиша със сигурност не само да си чешем езиците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе срамота,срамота ма с 2,4 на бензин не е по-голяма гордост :rolleyes:

Редактирано от TDI_Fan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги, колата е вече моя собственост днес финализирах сделката :D усещането е уникално, от сега нататък остава само да се надявам да няма някакви проблеми защото ..... знаете по-късно ще кача и снимки ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом човека си кара колата на газ и няма проблеми. Какво те притеснява... Е въпроса редно ли е, не е ли да, да се слага газ на този мотор е друг въпрос. Всеки си преценява сам за себе си.

Честита колица, със здраве да си я караш :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и от мене честито дано излезе читава и моля те сподели за разход че на жоро в8 цата с 3.6 ми е казвал че дава от 14-16 град на газ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, колата е един път :hilezh:

Ама така като те слушам, май не е 2000г.

299к.с. свършва 98-ма година

после започват да слагат 310к.с.

Макар това да няма значение де :D

Качи някоя снимчица и ние да се порадваме :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
Честито колега, колата е един път :flehan:

Ама така като те слушам, май не е 2000г.

299к.с. свършва 98-ма година

после започват да слагат 310к.с.

Макар това да няма значение де :)

Качи някоя снимчица и ние да се порадваме ;)

да колега, колата е края на 98г. но за мен това няма значение, защото и 2003г. да ми докарат пак може да е дъргел, важно е състоянието на автомобила разхода градско е м/у 16-22 в зависимост от карането като може да стигне и над 30 но да го докараш на 16 градско трябва да дукаш в/у педала на газта без да го докосваш :P;)))) технически засега е добре, дано да няма нещо което да се появи в последствие. Трябва да я закарам на газаджия за да види газовата че нещо май не ми е мн мн както трябва но човека ще каже, та мислех да я закарам в ловеч там знам че има мн добри майсори, знам го от доста мои приятели които са си слагали там газова та ще видим какво ще стане.

а за снимките няма да е тая седмица, понеже колата е на щателен преглед във варна, като дойде в софия ще кача но още от сега казвам.... ПРОСТО Е УНИКАЛНО ЯКА :)

Редактирано от dolarch
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дори и с 20 разход пак ти излиза по-малко лв./100 км. от поне половината хора дето пишат в тоя форум :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги предлагат ми колата на добра цена, но понеже нямам никаква представа от този вид автомобил реших да попитам колеги имали си работа с него и ваобще като цяло за автомобила?

Имай предвид че само едно обслужване ти е 300-350 лв. Колата си струва всеки лев стига да имаш и за поддръжка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Кефи ме колата,колко парички даде за нея?Любопитно ми е какъв разход ще ти даде на газ,сподели като го засечеш,че тя май ще излезе по икономична от моята :birthday:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,но много ми е странно как за ден-два е успял да засече този разход.Имах предвид истинско засичане пълна -празна-километри.

И да питам колегата,създал темата колата куатро ли или само предно,че на снимката не виждам болтовете на задните полуоски,ако има такива

Редактирано от integrale45
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми не е толкова трудно - пълна 2-300 километра - пълна и готово. Честита да ти е и да отидеш да ти оправят седалките, че срамота на такава кола, няма да ти излезе повече от 1000 лева!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...