Jump to content

Интерфейсен кабел за VAG-COM 409.1 OBD2


Recommended Posts

  • 4 weeks later...

имам въпрос ако можеш да ми отговориш ако си запознат гледал съм такива кабели в един сайт и всичките бяха с доста различни цени примерно от около 40лв до 200лв каква е разликата между всичките кабели можеш ли да ми обясниш и с твоя модел какво може да се прави точно на колата освен чистене на грешки Благодаря :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са от тези прозрачните сини, бели и бембени :hilezh:

Твоят като не е от ''бенбените'' върви ли комплект с напълно работещ VAGCOM 409.1, съответно напълно работещо VCDS-Lite 1.0 за Vista и Win7 :nixweiss: ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам въпрос ако можеш да ми отговориш ако си запознат гледал съм такива кабели в един сайт и всичките бяха с доста различни цени примерно от около 40лв до 200лв каква е разликата между всичките кабели можеш ли да ми обясниш и с твоя модел какво може да се прави точно на колата освен чистене на грешки Благодаря ;)

Този кабел е същия който се продава за 45-50лв. Просто не виждам смисъл да продаваш нещо с 200% надценка.

По принцип подържа версии до 409.1, макар че колаги казват че работят и с по-високи версии. Можеш да правиш диагностика и промени.

Това е най-масовия кабел за лична употреба + Cd с драйвери и 311-ка

morfei1, извинявай. Ако си си взел от сините шнурчета за 55кинта с доставката не си го изкарвай на мен. :)

За хората с Windows 7, които искат работеща VCDS-Lite мога да им кажа от къде да си я вземат. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега

Имам желание да си взема такъв кабел но първо имам 2 въпроса:

1.Колата ми е Ауди 80 Б3 и е с 2 куплунга та питането ми е имаш ли прехода от 16 пиновата букса към моите 2

2.Със VISTA съм и ще ми тръгне ли програмата

Закачал съм я на Vag Com и я открива така че искам и аз да си имам и да си я тествам сам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...