Jump to content

Скърцане на съединител А4б5 - РЕШЕНИЕ!


Evgeni K.

Recommended Posts

Ето линк, писах го на Word, защото по-трудно щеше да ми е да го пиша във форума. Ако някой модератор може да го вкара във мнението, супер. Дано помогне.

http://store1.data.bg/ewgeny/suedinitel.doc

Ако има нещо питайте

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ама не. Имам леки съмнения, че пак ще почне да скърца. Появи се някво леко цъгъркане. Мислех, че съм я тествал достатъчно, но явно не. Опитите продължават, няма да се отказваме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Ам незнам как става, щот има и снимков материал. Но не съм и пробвал.

Редактирано от Evgeni K.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ама не. Имам леки съмнения, че пак ще почне да скърца. Появи се някво леко цъгъркане. Мислех, че съм я тествал достатъчно, но явно не. Опитите продължават, няма да се отказваме.

тц,ако това е втулка от мед няма да стане,ще се износи много бързо с каквото и да я смазваш.А и скърцането обикновено идва от самата помпа,стержена се движи в една втулка,която с времето се износва и почват гадните шумове.Забелязал съм че с промяна на сезоните,влажността и температурите проблема ту се изостря,ту затихва,лечението е качествена нова помпичка.

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Колеги за да не пиша нова тема по същия проблем ще упна тази! От няколко дена скърцането в съединителя стана направо непоносимо и ме дразни адски много. Купих WD-40 но уви не помогна, пръсках навсякъде където ми се стори че има триене и не спира това гадно скрибуцане :flipoff: Кофтито е че вече се усеща едно успоредно леко вибриране заедно със скърцането явно следсвие от износване на нещото което скърца. Моля всеки който е разбрал или отстранил проблема да помогне :( Ако наистина е в помпичката не може ли да се подменят гумички, ала бала? Аз утре пак съм решил да се пробвам да намеря от къде точно идва това досадно скърцане :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На никой ли не му скърца съединителя или просто се правите че не го чувате? Ако ноистина някой знае къде е проблем да ме избави от мъките? :hilezh:

Редактирано от Iliy@
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Знам, че темата е доста стара, но реших, че вече като има такава няма смисъл да отварям нова. Та и аз имам същия проблем. От помпичката ли е в крайна сметка и как се подменя, трудна ли е процедурата? Мисля да я разгледам тези дни и най-вероятно и сам ще си отговоря на въпросите, но все пак ако някой може да помогне. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че проблема е в една гумена втулка която скърца. Не знам как се сваля конзолата с педалите понеже е много завряно и неудобно да се свали въпросната на място. Иначе сваля ли го няма до го мисля изобщо. Ще си направя една от тефлон и мисля, че проблема ще е решен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен не е от жегата със сигурност, тъй като скоро почна да скърца. Не се оправя след натискане на педала няколко пъти, скърца си все така гадно, постоянно.. :biggthumpup:  Ще трябва да се разглабя явно..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...