Jump to content

Продавам голф 4 1.9TDI 170к.с.


Recommended Posts

Ами накратко колата е заводски 90к.с. ALH мотор,който е позасилен в рамките на допустимото и в момента колата върви много добре като разхода не се е променил изобщо от предишния си.

По-подробно за колата и какво има и какво няма тук:

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topme...&f1=details

и тук:

http://www.cars.bg/u159048

Възможен бартер за VW или Ауди след 98-99г.

За всякакви въпроси се обръщайте към мен на л.с. тук във форума :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега не се интересувам от колата, но ми интересно да разбера този разход 4,5л/100км как го постигаш извън града? (скорост, извън населени места?, яка стъпка при изпреварвания?)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4,5/100 е разход до 110-120 извънградско,а с яка стъпка отива до 5,5/100 максимум.

Градско 6,5-7/100 според това колко тежи дясното краче :hilezh:

Разхода е съвсем реален и възможен тъй като голямата турбина вдига колата с лекота от ниски обороти съвсем бързо и няма смисъл да се натиска примерно 10сек. газта до долу за да се достигне някаква скорост или да се изпревари някого тъй като това става примерно за 5сек.

TDI :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Графика?

Имаше и графика,но не я знам къде е,а и едва ли който разбира ще му е проблем да разбере колко конски сили е приблизително,а и по направените модификации също става ясно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тая по - голяма турбина буталата колко ле ще изкарат още на това натоварване......

Редактирано от viktor89
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тая по - голяма турбина буталата колко ле ще изкарат още на това натоварване......

Колкото и с малката турбина :hilezh:

Виждам че неси запознат детайлно с TDI и да те помоля дане коментираш повече в темата ми :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , бартер за А4 1.8куб.см. 125к.с. комби 99г. фейслифт-ово ?

Дай да го видя,въпреки че не търся точно комби.

п.п. Семкаджиите да си пишат в раздел ''газови уредби'' и да не се обаждат като не разбират от TDI :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай да го видя,въпреки че не търся точно комби.

п.п. Семкаджиите да си пишат в раздел ''газови уредби'' и да не се обаждат като не разбират от TDI :bia:

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=78246

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питаш си просто така или не вярвяш че колата е с такава мощност? Ако е второто да ти дам телефона да ми звъннеш да ти обяся по-подробно как става точно 170к.с. че може и още нагоре ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май доста хора не са наясно с тунинга на ТДИ моторите, и не им се вярва че могат да се достигнат тези скромни мощости.

Колата е супер, ако мога да продам на жена ми колицата, я взимах без да се замислям...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би хората се плашат като чуят толкова много коне от обикновенно ТДИ.Първата асоциация е че е юркана здраво,смилана,дори чух някаква космическа теория за буталата колко ще искарат с голямото турбо и други непонятни изказвания.Колата ще я купи някой който разбира какво е направено по нея,а не някой който тепърва ще седне зад тди и ще се учи кое,какво защо,как и т.н.

п.п.Колата не че не е за жена,но има шанс тая голяма турбина да не се развърта на дори 1/3 от потенциала си и да се зацапа по-бързо геометрията и от нормалното :2gunsfiring_v1::box:

Който мисли че му е много бърза тая кола или пък се притеснява да не се развали нещо от засилването и с така направените подобрения колата може да се направи в диапазона от 100 до 170к.с. ,като под 100-110коня и да искам немога да я скопя :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето още един разбирач на TDI изказал се неподготвен

Първо колата няма как да е AFN поради простата причина че този двигател с това обозначение не се слага в Golf4.Кода на мотора е ALH-90k.s.

Второ къде прочете че само със една турбина е станала толкова коне?

Трето знаеш ли какво означава GT1749VB и VNT20 ???Разбереш ли какво означават тези сложни обозначения ще си отговориш сам на много въпроси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето още един разбирач на TDI изказал се неподготвен

Първо колата няма как да е AFN поради простата причина че този двигател с това обозначение не се слага в Golf4.Кода на мотора е ALH-90k.s.

Второ къде прочете че само със една турбина е станала толкова коне?

Трето знаеш ли какво означава GT1749VB и VNT20 ???Разбереш ли какво означават тези сложни обозначения ще си отговориш сам на много въпроси

:hilezh::lol::lol::flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

брат - аз нямам интерес към колата, но обява се прави с максимално изчерпателно инфо, и като някой те пита за графика - покажи я, или обясни какво е правено, къде е правено

ако искаш да я продадеш , трябва малко д асе постараеш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...