Jump to content

уплътнение между помпата за чистчки и казанчето ?


ljbomir

Recommended Posts

питам, защото ми тече точно от дупката на казанчето, където влиза помпичката за чистачките.

Наложи ми се да демонтирам казанчето за да си сменя крушката на ксенона, че баластите бяха завряни.....

За втори път го свалям, първият път нямах грижи, но сега от бързане мисля че съм пропуснал някакво уплътнение ?

Помпата влиза в казанчето съвсем леко без щракване , без упълнение и точно от там ми тече като сипя течност за чистачки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

знаех си че съм го запилял :)

не помня какво представляваше при първото сваляне на казанчето.

Утре ще мина през някой магазин да питам, дано да имат !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драсни ако обичаш колега после в темата от къде го взе и цена, че и аз имам същия проблем (ако може така да се нарече). Благодаря предварително!

Редактирано от ceci145
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си взех точно такива уплътнения за Б4-та/при мен са две,че помпичката ми е с датчик за нивото и има два щуцера/ от "Ауто+"и струваха по 1,50 лева,доколкото си спомням. :)

Редактирано от jordanik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си взимах точно такива уплътнения за Б4-та/при мен са две,че помпичката ми е с датчик за нивото и има два щуцера/ от "Ауто+"и струваха по 1,50 лева,доколкото си спомням. :)

Благодаря колега :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2.10 лв. от Ауто + Днес го взех от цар симеон, само че от сутринта до вечерта половината течност изтече ;)

Явно нещо не съм го сложил добре това уплътнение, утре ще го ръчкам пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо се слага уплътнението на казанчето и след това се набучва помпичката. Ако си го сложил първо на помпичката има вероятност да се прещипе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...