Jump to content

Мнения за авто- HiFi Panasonic


Recommended Posts

Пускам темата предимно информативно, защото не смятам да вземам подобно устройство, но чета само хубави работи за марката напоследък от български потребители. Марката се продава в Техномаркет на доста изгодни цени и покриват всеки ценови клас. За hi- end се е видяло, че са далече от класата на утвърдените авто- музикални производители, но бюджетните им решения явно имат определени качества. Поне не съм виждал човек да се оплаква, а не съм такъв специалист и не съм имал много допир с марката, за да дам оценка как свири. Какво мислите?

П.С. Някой може ли да даде по- ламерско обяснение какво е mosfet, защото прерових доста матрял ама така и не разбрах какви са му практическите предимства. Иначе, ясно че е хубаво :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.С. Някой може ли да даде по- ламерско обяснение какво е mosfet,

Не е само при Панасоник ,а при всички по-нови модели!!! Най-просто това е нова по-модерна система за управление на крайното стъпало ,като позволява и по-прецизна настройка на звука. По-просто при захранване от 12 волта вади 50 вата звук без mosfet са нужни минимум 30 вата захранване /мисля ,че беше 40W ,но не споря/

Това е микроелекроника и познанията са ми от обща култура ,ако има някой инж. да помага и да ме поправя :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах допир с едно МP3 преди около 1 година, не ми се рови сега точно да видя какъв беше модела...

Ми издразни ме безумно на 2-рата седмица, просто както и да го гласях не можа да докра приятен бас (при това на 7' задни говорители), както на старото CD Sony набор '93.

Тук един колега напазарува по-пресен модел и ми се струва, че свири прилично, но е трудно да се каже със сигурност, защото колонките са му куци...

Иначе фотоапарати правят хубави (с помоща на лайка де), за телевизори също съм чувал и виждал хубави неща... :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От опит - НЕ СТАВА за car audio... Колкото и ниско бюджетна да е инвестицията, по-добре най-простия Pionner примерно, без mp3, отколкото тия боклуци... И аз го имаг 1-2 месеца и не го разкарах по-бързо само защото нямах време да си търся друго... С две думи - пълен боклук :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.С. Някой може ли да даде по- ламерско обяснение какво е mosfet, защото прерових доста матрял ама така и не разбрах какви са му практическите предимства. Иначе, ясно че е хубаво :hilezh:

Аз не знам какво си чел, ама прочети темата за 1000 и 1 Вата, която виси най-горе забита с карфица. Там пише всичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...