Jump to content

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Е сподели де.. не само ти слушаш flac :) Аз си написах собствена конверсия, която работи безотказно и на ламповия усилвател почти не мога да намеря разлика от флак през дак и от айфона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериозна тъпня ми се случи на 4-ка. Ей така от нищото след рестарт, взе че си изтри контактите.. след няколко часа стори същото и с контактите от вайбър.. някой, някога да е чувал за подобна драма? Упях да ресторна до някакъв бекъп от миналата година, но само 60 номера ми върна и изтри всичко което беше на телефона, като бележки, снимки, настойки, ама всичко. Сега се чудя, трябваше ли да си правя рестор от тоя бекъп мамка му... Ползвах и разни програмки, дет уж ти вадят номерата и снимки, ама тц.. извадиха само това което така или иначе си беше на телефона преди и след рестора. Някой идея, сега мога ли да се върна преди рестора и да се пробвам да си търся контактите, или връщане назад няма. Чудех се дали ако се ъпдейтна към 6.1.3, няма да се излекува, но вече май е късно.. В момента съм с 5.1.1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пусни си един iCloud бекъп и бъди спокоен, че всичко ти е up-to-date. Не знам от къде можеш да си извадиш по-актуален бекъп :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от iCloud-а взех тоя бекъп, но за съжаление той беше много стар. Върна ме една година и повече назад. Сега търся начин да се върна там от където започнах, демек преди да направя рестора с тоя бекъп. И да търся алтернативни варианти за възстановяване на контактите. Но май е "мисията невъзможна" ... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно... iCloud прави ежедневен бекъп + пази някой друг назад във времето. Да те върне година назад ми е странно как се е случило освен ако не си го бил спрял, което пък не вярвам да е случая.

Странна работа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знаех, че прави ежедневни бекъп-и. А да съм го спрял е много възможно, понеже досега не бях фен на тия истории с бекъп-ите. Сега го пуснах да прави бекъп през айклауд, демек явно съм го бил спрял. За което в момента установявам колко глупаво от моя страна е било. Мога ли да проверя дали пази други бекъп-и? Когато му дадох рестор, то ми показа, че последният бекъп е от некоя си дата 2012г. Сега ми показва, че последния ми бекъп е от вчера, тъй като аз си направих бекъп вчера, с вече ресторнатото инфо и... оффф омазал съм го яко, явно няма спасение. То всъщност да бях направил бекъп, преди да направя рестора някак си.. ама и това няма как да се случи, тъй като ако бях направил бекъп, то рестора ми щеше да е от този последен бекъп, демек нищо ново. В общи линии, май всичко съм оакал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каквото ти е показало като последен бекъп това имаш на разположение. В момента имаш още един пресен бекъп от вчера, точно както го описваш, тоест пази стария и новия. Не го спирай, не ти пречи и не те товари с трафик, защото реално веднъж като го направи след това обновява няколко килобайта. Снимките ги качва към iCloud така или иначе през WiFi.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братче, всичко му се скапа на тоя телефон...сега пък не иска да ми разпознае ID-то никъде. Наясно ли си с новия джейлбрейк който е SEMI untethered, важи ли, може ли да се ползва и какво изключва когато се наложи рестарт без PC под ръка? Или поне идея как да се кача от 5.1.1 на 6.1.2 вместо 6.1.3? През iTunes не става, то си е свалило 6.1.3. и иска направо на нея да се кача...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, старият ми айфон 3 джи, нещо заби и екрана е тъмно жълт и няма включване.

Свързвам го към компютър, но айтунс не се активира и въобще няма индикация, че има свързано устройство.

Какъв може да е проблема?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пусни го да се зареди 20-30мин и приобвай да включи

след това ако не стане, пробвай с дфу, ако не знаеш как се влиза в гъгъл потърси entering dfu mode

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах няколко пъти да го зареждам, за часове дори, но не става,

ще потърся инфо за това дфу, че не съм го правил до сега и ще пробвам чрез него дали ще има някакъв ефект.

10х

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не стъкло, а направо цял дисплей ти трябва.

Да го дадеш на някой сръчен да ти го смени, че при 5та нещата са най-сложни от всички iPhone до сега

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...