Jump to content

Продавам Ауди A4 B6 Avant 1.8 Turbo Quattro


Recommended Posts

Здравейте колеги,

Продавам си колицата, колкото и да не ми се ще.

Ауди А4 Б6 Авант Куатро.

Двигател AVJ 1.8Т - 150 кс.

Произведена 01.2002г.

В момента е на 127000, купена е 2007г. на 87000

Екстри:Куатро,ESP,Климатроник, 4 ел стъкла и огледала с прибиране, Ел.стъклен шибедах, кожен волан и скоростен лост, Ауди концерт с 10+ (не знам точно колко са) говорителя и субуфер. Лети джанти 15" с Dunlop SP FastResponse на 1 сезон,+ комплект зимни Dunlop SP WinterSport

Карана е основно 2007 и 2008, като служебна кола на жена ми и за разходки през уикендите, 2009 и 2010 по ред причини, основната от които е че сме със 2 служебни автомобила, стои в гаража.

Сервизирана и обслужвана само в Порше България, фактури за 5000лв.

Последно сменени съединител, дискове и накладки и 4 бобини на мотора.

Нов акумулатор Bosch.

Карана е основно с омв супер 100, ако има значение за някой - служебна карта за гориво.

Всичко по колата е работещо и изправно.

Забележки:

Ожулен заден спойлер - предстои подмяна.

Спукан махагонов капак на пепелника - предстои подмяна.

Цена за колеги от форума 15000 лв.

Бартер единствено за Range Rover Classic 1992-1994, 3.9 бензин + доплащане.

Колата е в София,

Галин - 0899141131

До няколко дни ще кача повечко снимки, тези са от зимата.

post-8133-1282143604.jpg

post-8133-1282144473.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимки от вчера :

http://picasaweb.google.com/galingrozev/AudiA4#

Предстои пране на седалките, на последната снимка е мултифункционален волан от B7, за който така и не намерих време и airbag за да монтирам.

Редактирано от Thug
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моля те добре помисли за този мулти волан от В7.. дали е красив - може би.. функционален и удобен със сигурност е, нооооо... airbag-a на В7 е двустепенен, за разлика от този на В6, има доста хора които са слагали такъв и казват че като се вържат двете степени накъсо става и несветят лампи, но има и един случай на А3, на която не и се отваря airbag-а при удар - за мен това беше достатъчна причина за да задраскам волана от В7 от списъка с желаните модове... от тук нататък ти си решаваш.. според мен избери или мулти-волан или спортен без мулти от В6 и да ти е мирна главата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако леглото или закрепването на АБ е същото, дали не може да се присади стабилно старата възглавница?

Сега ако колата беше сребърна и с дизел, щеше да е продадена...

Аз се отказах да си търся В6 – напълно невъзможно е да намеря свястна :-(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се отказах да си търся В6 – напълно невъзможно е да намеря свястна :-(

Толко ли е зле положението в бг? :)

В Германия що не идеш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За волана честно казано се запалих от няколко английски форума описващи подробно retrofit от B6 към B7, но така и не се стигна до инсталация. Много са удобни контролите на волана и това е едно от нещата което ми липсваше. Бутоните на мултифунционалния на B6 мисля са само airbaga, но така и не намерих сив за периода в който още търсех. Този ми попадна изгодно и затова го купих, моят е леко изтъркан в горната част и от Ауди ми искаха 1023лв без airbag-a, и за това не му се чудих много много. Волана е бонус към евентуалната продажба.

Възможен бартер за сносна джипка или селски имот като в зависимост от предложението доплащането може да е от всяка от страните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Възможен бартер със/без доплащане за 4х4 Land Rover, Toyota, Jeep или планински имот. Доплащането може да е и от моя страна в зависимост от предложението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Автомобила се спира от продажба. Моля модераторите да заключат/изтрият темата.

Редактирано от Thug
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...