Jump to content

Помощ


RhINoX^

Recommended Posts

Половин км преди да се прибера започна да ми мига лампата за водата на таблото...а колата не беше прегряла....нормално температура държеше както винаги.Като е изгася и запаля пак...лампата не мига 1 минута някъде и пак почва.....та на какво е признак това ? Ремъка си ми е здрав на водната помпа...тя ли да е дала фира....има ли някакъв проблем като се прибрах така ???

Паникиосах се и не търсих дали има подобна тема...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДА ...има си в разширителния съд.....тамно е ....но утре пак ще видя.....но 99% всичко си е наред там....а и под колата не съм забелязъл да има течове....ътре ще видя живот и здраве

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледни внимателно и ако няма вода(антифриз) лошо...ако има значи най-вероятно има проблем с датчика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

pif , позна колега датчик е...защо те нямаше снощи да ме успокоиш....сън ме не хвана :gaehnen:

Датчик BEHR - 37 лв. и датчика долу на радиатора за перката 12 лв...малко антифриз и пари за ремонт ...та 60 лв всичко.....(и 10-тина бели косъма)

Мерси на вс отзовали се :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей много сродни души срещнах в този форум. аз съм същия като не е наред нещо по колата сън не ме хваща. Нямате си напредстава какво е да срещнеш хора които са маняци като тебе, мислех че съм единствен. Жена ми беше решила че трябва да се посъветвам с психолог.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • 9 months later...
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...