Jump to content

AUDI 100 Typ 44


moPKoBa

Recommended Posts

За несветенето на бутоните - крушки. Маха се само капачето на бутона както си е на мястото (самия бутон не се вади) и с пинсета се издърпва внимателно изгорялата крушка - те са без цокъл....

Как, как че нещо не разбрах? Не се разглобява централната конзола ами просто се маха капачето така ли. Обясни малко по-подробно че и аз имам изгорели крушки да ги оправя, как се маха това капаче?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подпъхваш внимателно една тънка отвертка отгоре на бутона и излиза само капачката (това, което се натиска). Под него остава бутона с двете крушки :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смених крушките по горе споменатия начин и вече работи. :D Само тези за фаровете и отоплението на седалките няма как да се оправят да светят... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И те се оправят, но трябва да свалиш ключа, да го отвориш отзад, да разпоиш старите крушки и да запоиш новите. Самите крушки се продават в магазинчетата за радиочасти - ползват се за подсветка на радиокасетофони обикновено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@moPKoBa:

Браво на теб, че имаш свободно време и пари за губене, а явно и желание...

Дерзай и жалко, че не си открил по-важно нещо от това...

Успех...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак пьк да имам пари и свободно време нямам,но пьк за сметка на това ентусиазьм колкото щеш.

:birthday:

П.С. Отиваме да вземем кутията от еконт и да се надяваме до края на седмицата да сме я монтирали и да отидем на следващата сбирка> :bia:

Редактирано от moPKoBa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за колата колега :gut: наистина това е мн яка машина , аз имам такова Ауди и до скоро го карах ,но заради неприятна случка вече го разпродавам на части и ще си спомням с носталгия за него . Моето само ,че беше 1.8 моноинжекция и макар и малък мотора мн добре си варвеше и не гореше мн ,само на бензин го карах . Моето също е с таблото като на Ц4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...