Jump to content

Автосервизни услуги с преференции и отстъпки за форумисти


Recommended Posts

Радвам се,че си доволна.

Да напомня:

Предлагам почистване на турбо и турбо пътища за всички модели от ВАГ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • Отговори 52
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
2.Вземане на колата от адрес и връщането й обратно.

Това е много хубава екстра която предлага Виктор и се възползвам от нея :hilezh: В момента колата ми е при него за смяна на ангренаж и съм спокоен,че всичко ще е наред. :hilezh: Ако позволи Виктор мога да разкажа една случка.Оставям си колата при него за смяна на предница(носачи) отивам да я взема и си тръгвам от сервиза и колата не върви,звъня на Виктор обяснявам му и вика връщай се да я видим,замери ми я на компа и показа,че турбото се ебава.След три дни имах кола с ново турбо и нито стотинка за труд взета ми от Виктор.Е това ако не е точен човек.Правете сметка колеги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда... удобна екстра е... особенно с натовареното ежедневие на хората... А твоята кола вече е в гаража :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здрасти колега, имам две питания- първото е за почистване на турбото на 2.5 TDI AFB на А6, а другото за промивка и почистване на двигателя на А4 1.8Т AJL мотор и колко ще струва? Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вико, страхотен си, наборе :)

Искам да споделя че съм мега доволен от отношението, от качеството, от цените ... а бе с две думи : БРАВО на такива хора като Виктор.

Благодарско за светлините, извинявай че те замотах с времето малко вечерта, не беше нарочно :)

Другия месец правим договорената операцийка + другич габарит :blink:

:):hilezh::blink::blink:

Мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей!

Искам да те попитам колко ще струва смяната на масло на двигателя и на скоростната кутия, като аз имам консумативите( масла и маслен филтър). Колата е ауди а3 ASZ 2001г.

Мерси предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, че трябва да пиша негативно мнение в тема, в която съм писал похвали няколко страници по-назад, но очевидно имам някакъв проблем с Виктор, който поне за мен остава неясен.

Ноември месец закарах колата при него, за да оправи няколко забележки. Някои неща бяха оправени, други останаха за следващ ремонт. По време на работа е открил, че пластмасовата тръбичка, която връща картерните газове обратно към двигателя, се е нацепила, от маслените пари се омасляват корите, смуче въздух и евентуално шашка дебитомера, въобще - за смяна е работата. Предложи да ми намери той въпросната пластмаса, тъй като се намирала само оригинална и с поръчка. Предплатих му 60 лв (толкова каза, че струвала въпросната част), като се разбрахме да ми звънне след няколко дни, като пристигне поръчката, за да може заедно с останалите проблеми по колата да смени и тръбата. Две седмици след това го потърсих аз, тъй като той не ми беше звънял през това време. Пластмасата била пристигнала, но бил затрупан с работа и сме щели да се видим другата седмица. След две седмици пак аз го потърсих (пак никакъв сигнал от него) - пак много работа имал. Реших да търся друг сервиз за останалите ремонти, тъй като Виктор очевидно беше много зает, въпреки поетия при първия ремонт ангажимент да отремонтираме останалите работи "другата седмица". Обадих му се и го помолих да ми каже кога е удобно да дойда да си взема пластмасата, за да ми я сложат в другия сервиз. Виктор отново беше много любезен, отново каза 'ще се обадя да ти кажа' и отново нищо.

В началото на януари реших, че трябва да се правят другите неща и се разбрахме с the Machine да оставя колата в неговия сервиз, като наред с другите забележки сложи и пластмасата, която още не бях взел от Виктор. Звънях на Виктор, който се извини, сподели, че има проблеми от личен характер и предложи той самият да занесе пластмасата в сервиза на Иво (the Machine) като каза "това е най-малкото, което мога да направя като компенсация за закъснението". Излишно е да казвам, че изобщо не се е вясвал в сервиза на the Machine, въпреки че работи наблизо. Писах му 2 ЛС-та, напоследък ми затваря и телефона, без изобщо да вдига.

За мен изобщо не е ясно защо е това отношение и именно затова пускам и пост в тази тема. Много моля Виктор за някакво обяснение, тъй като наистина не разбирам защо се правят такива несериозни неща за части на такава смешна стойност.

За да съм съвсем коректен, ето ЛС-тата, които сме си сменили с Виктор по този въпрос:

c1ick  
Sent 10 януари 2011 - 10:49
Здравей,
от известно време се опитвам безуспешно да се свържа с теб.
Става въпрос за пластмасовата тръба за картерните газове, която си поръчал и трябваше да се сменя. Тъй като колата ми в момента е в един сервиз, съм се уговорил да я сменят и нея, но за целта трябва да я взема от теб. Кажи къде и кога да се видим, за да я получа.
Иван

victordhrobo
Sent 11 януари 2011 - 22:52
Трябва да се видим да ти я дам.Тези дни ми е кошмар,защото се пренасяме. Ще се постарая да свършим тази работа утре(сряда) и да не те мотая.

c1ick
Sent 20 януари 2011 - 10:54
Здрасти,
не мога да разбера защо пластмасата за картерните газове ти е такъв проблем от близо два месеца насам. След като не намери време и желание да я занесеш в сервиза на the Machine, както ми обеща миналата седмица, кажи само къде и кога ти е удобно на теб, аз ще дойда и ще я взема.
Иван.

Последното съобщение е прочетено на следващия ден, 21.01.2011.

Викторе, все още съм склонен да смятам, че случката си има някакво рационално обяснение и бих искал да го получа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросът е решен. Още веднъж се извинявам на Иван за забавянето.

Потвърждавам. Два месеца по-късно частта беше доставена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Обслужване двигатели - смяна ремъци,ролки,водни помпи,термостати с гаранция на частите и труда.

Ремонт на ГНП-та - доживотна гаранция

Напасване рамки и провиснали врати.

Почистване на турбини и турбо пътища.

Ремонт автоматични скоростни кутии,особено мултитроници.

Абсолютно всички неща,които имате като проблем може да бъдат отстранени.

Всякакви електро проблеми и диагностика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Телефонът ще бъде временно спрян. Оставям допълнителен,като в последствие и двата ще са актуални.

0888186662

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Публикувано (Редактирано)

Поредната зла гад,която беше съживена и върната на щастливия си собственик.Проблема беше в заключващият механизъм на волана.Представлява електромотор с шалтер,през който минава имобилайзера и е първичен елемент при запалзването.С други думи след като това умря,няма,контакт,няма отключване на волана и скоростния лост.Но след смяна и обучение на новия модул момчето щастливо му раздава газ по улиците :hilezh:post-9039-0-25396000-1299566846_thumb.jppost-9039-0-09040000-1299566868_thumb.jp

Редактирано от victordhrobo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Публикувано (Редактирано)

От най-"Простите" ;)

Малко да риплайна с някоя и друга снимка как изглежда една турбинка дошла за почистване, преди и след :zustimm:

post-9039-0-02202800-1301505511_thumb.jp

post-9039-0-23080100-1301505535_thumb.jp

Един бързо починал туарег V10 :(

post-9039-0-82358000-1301505581_thumb.jp

Проблем с имото и един шалтер,който не пуска нито контакт,нито скоростен лост,нищо :lol:

За няколко дни му решихме проблема и човека си набръчква асфалта с кеф :dance:

На следващите две снимки малко изневерявам на марката,ама приятели... какво да ги правиш...

post-9039-0-13991300-1301505694_thumb.jp

post-9039-0-42372600-1301505728_thumb.jp

В момента се забавляваме с една А3-ка сетъпна според собственика си на около 330-350 коня. Мотора е родил :huh: като биелите са омекнали :( .

Интересен момент е че като отворихме мотора имаше следи по главата и буталата все едно беше сгъстявал болтове и гайки а не въздух но най-вероятно ще остане неразкрита мистерия тъй като няма инфо по въпроса какво се е случвало.

post-9039-0-96699500-1301505906_thumb.jp

турбинката й :)

post-9039-0-52503000-1301505921_thumb.jp

Имахме късмет и решихме да се възползваме от пролетните лъчи преди да я приберем вътре и запечатахме момента за вечни времена.

post-9039-0-29655700-1301506104_thumb.jp

Редактирано от victordhrobo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...