Jump to content

Златното бутонче "!Нередност"


Recommended Posts

Бутонът p_report.gif не функционира. Група сетрифицирани експерти работят денонощно над проблема и неговото отстраняване. Следете темата тук и/или късните новини от 22 часа по 4ти канал за повече информация!

От управителният съвет на АКБ се извиняват на всичките му фенове и симпатизанти за причиненото неудобство и благодари за проявеното разбиране и търпение!

пс.

я да взема да го махна аз този бутон, че кой ли ще прочете тази тема забита чак тук...

Адрес на коментара

Жалко таман мислех да те докладвам за заглавието :respekt:

А между другото не смятате ли да пуснете една тема с официално представяне на новите модове? Гледам вече вършат работа :respekt:

Адрес на коментара

Идеята е да има анонимност и да не се разбере от къде ти е дошло. По този начин модераторите няма да се притесняват дали ще получат порция лайна, заплахи и други екстри след взето от тях решение.

Адрес на коментара
Идеята е да има анонимност и да не се разбере от къде ти е дошло. По този начин модераторите няма да се притесняват дали ще получат порция лайна, заплахи и други екстри след взето от тях решение.

Ясно ми беше, че тва е идеята, но ако пак се получи старата ситуация, и пак има някви елементи със спорни способности и качества да са модератори ко праиме? Щот поне в тва отношение мисля, че сме единодушни, от "стария екип" имаше такива индивиди.

Не искам пак да давам примера за Марин, Влади и теб. Вас защо никой не ви "порцира" след намеса? Стъпка назад е такава мярка с "анонимност". Знаеш ми мнението за модератора с авторитет. Което по никакъв начин не кореспондира с модератора в анонимност.

Принципно ми е ясно, че в случая само си лаламе, и мерки в тая насока няма да се вземат скоро. Просто мисля на глас/текст/. :respekt:

Редактирано от KYPO
Адрес на коментара

Идеята хич не е добра. Модераторите трябва да са сила във форума не да се крият като ушеви по храстите.

Освен това не е лошо да си подготвите едни готови текстчета с обяснение защо защо се е наложила модераторска намеса.

Например

"Темата е заключена поради нарушение на т.3.2 от правилата на форума. Писането на кирилица е задължително!"

И т.н.

ПС: Може и с не толкова големи букви де :respekt:

Редактирано от Todir
Адрес на коментара

Решението не е взето от един човек. Лично аз няколко пъти споделих виждането ми още относно Moderator1, който трябваше да е анонимен закрилник на модераторите, като казах че не одобрявам идеята. Тук ушким с тази нова група нещата са малко по-различни и за сега не съжалявам, че се съгласих с идеята. Важен в крайна сметка е крайният резултат.

Това е за сега положението. Нещата не са все още окончателни, има за довършване.

Надявам се задоволих макар и минимално любопитството ви. Моля ако имате желание да дълбаем още да отворите отдела тема и да не пълним тази тук. Благодаря!

Адрес на коментара
Моля ако имате желание да дълбаем още да отворите отдела тема и да не пълним тази тук. Благодаря!

Пусни тема, аз в тоя раздел не смея дори и да пиша, че не знам как ше го изтълкува някой.

Адрес на коментара

Споко, давай смело! Аз съъм с теб... нали имам връСки тук, няма се пуашим :respekt: Не ми се пишат фермани през телефона и да бучкам 4" с пръчка. Разбери ме, че и аз съм човек, макар и зъл хадмин.

Адрес на коментара

Мисля че трябва да има един или двама външни, ма дет грам не разбират от технически и само да бършат спама.

А той се различава доста от технически ориентиран пост.

За това така си мисля, ма дали ще стане... нямам идея.

п.с ако все пак се окаже технически зле написан или неверен все ще има и такъв дет отбира малко от малко за да коригира поста дори и след време.

Редактирано от SunShine
Адрес на коментара
Мисля че трябва да има един или двама външни, ма дет грам не разбират от технически и само да бършат спама.

А той се различава доста от технически ориентиран пост.

За това така си мисля, ма дали ще стане... нямам идея.

Тва е така, спор няма, но "тия двамата външни" да си седят в "Извън темата" където, кучета влачат рейс, и квасиме мляко.

Долу работа нямат, защото както многократно съм казвал, спама има много лица. А като гледам "новата селекция" долу пак са сложени забавни личности. :) Да не кажа по-забавни и от предишните комедианти. ;) Сега напълно ми се потвърдиха съмненията, анонимността на "екипа" не е случайна. Тоя път ще има буквално родили и припаднали, ако бъдат обявени имената на новите "началници".

Извинявам се на Анди, знам че тук не му е мястото, ще пусна тема, ако някой не ме изпревари.

Адрес на коментара

Така е, ма отявления спам си има едно лице независимо от раздела.

Има и компетентни, като си погледнат ще видят и ще оправят кашата.

аз имам предложение, техническите най-горе а извън темата най-доле.

все пак тука не е ала бала а авто форум с определена цел и тематика.

Адрес на коментара
Така е, ма отявления спам си има едно лице независимо от раздела.

Има и компетентни, като си погледнат ще видят и ще оправят кашата.

Ма сега нещо оправдаваш ли се? ;) Тая бла-бла концепция няма да сработи, а на бас.

В заключение/щот тая тема нема я цапам повече/ концепцията за "подобряване на положението" тоя път надмина и най-смелите ми мечти. :)

Адрес на коментара
аз имам предложение, техническите най-горе а извън темата най-доле.

все пак тука не е ала бала а авто форум с определена цел и тематика.

Тва е баси тъпнята, архитектурата на форума е най-малкия проблем.

Тук единствения проблем, който е мъчил, мъчи и ще мъчи тоя форум са кадрите. Доказателства има хиляди.

Адрес на коментара

Добре ве кажи честно не те ли дразни малко да виси най-отгоре тема ква кайма да си купя от пазара?

за мъчителите винаги ще ги има под една или друга форма, всичко останало е ала-бала.

Адрес на коментара

Стилянка, кАжи им, че ти си един от новите началници и да кротуват ве :)

А относно темата, много благодаря на Анди, за навременното информиране ;)

Адрес на коментара
Да.

+1

Или за съболезнования :respekt:

Тебе и Марк Аврелии ви разбрахме от редактирани теми и постове :bia:

Според мен няма проблем със структурата на форума. Все пак всичко е на един скрол разстояние. Дръжте техническите раздели чисти пък в отвънка ще си поакваме няма как :)

Вече се забеляза наличието на нова кръв в модераторския състав :flehan:

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...